1670 gr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinoplu tarafından oluşturulan 1670 gr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,635 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1670 gr
Konbuyu başlatan Sinoplu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebegim 30 haftalik ve 1670 grmmis doktor iyi dedi sizce nasi kilosu doguma kadar kac olur acaba
Gayet güzel bence canım bebeğim 31+3 haftalıkken 1.650 di doğuma kadar 3 kiloyu geçer bence canım sizin normal doğum mu benim sezeryan olacak bu ikincisini doktor 37 38 arası alınır dedi galiba Bizim kisi çok zayıf doğacak

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Gayet güzel bence canım bebeğim 31+3 haftalıkken 1.650 di doğuma kadar 3 kiloyu geçer bence canım sizin normal doğum mu benim sezeryan olacak bu ikincisini doktor 37 38 arası alınır dedi galiba Bizim kisi çok zayıf doğacak
Sezeryan olcam cnm insallah neden zayif olcaginj dusunuyosun seninkininde kilosu ayni zaten cnm

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olcam cnm insallah neden zayif olcaginj dusunuyosun seninkininde kilosu ayni zaten cnm
37 haftalık doğarsa 3 kiloyu geçmez ki zaten 37 haftayı gorurmuyuz bilmiyorum erken doğum riskm var kızımda 35 haftalık 2. 500 kilo doğdu çok sıkıntılı büyüdü primetore bebekler çok sıkıntılı oluyor inşallah bu erken doğmaz sizde sağlıkla kucginiza alın inşallah

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık doğarsa 3 kiloyu geçmez ki zaten 37 haftayı gorurmuyuz bilmiyorum erken doğum riskm var kızımda 35 haftalık 2. 500 kilo doğdu çok sıkıntılı büyüdü primetore bebekler çok sıkıntılı oluyor inşallah bu erken doğmaz sizde sağlıkla kucginiza alın inşallah
Anladim cnm insallah seninkide acele etmezya insallah☺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar