1670 gr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinoplu tarafından oluşturulan 1670 gr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,637 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1670 gr
Konbuyu başlatan Sinoplu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebegim 30 haftalik ve 1670 grmmis doktor iyi dedi sizce nasi kilosu doguma kadar kac olur acaba
Ben ilk gebeligimde oğlumu 40+3 gunlukken doğum yaptım abla ben yememe ramen hem kilo alamiyordum hemde oğlum alamıyordu doğduğunda 1900 gram di. Kuveze felan almadılar ama bol bol emzirince hemen toparladı kendini normal doğumdu ❤️ o yüzden dert etme ablam emzirirsen. Felan bişey olmaz doğduktan sonra daha çabuk toplaniyolar ❤️❤️

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu yüzden istekli sezaryan oldum ne bi göbek ne bi burusuklugum var çok şükür canm sezaryan doğum kesinlikle:)
Dimiya😀😀😀ya sonucta bu bi deri ister istemez sekli degisir hele doktorda duzenli dikisini yapmiyosa cok zorya eve t dogali normal dogum bunu bizde biliyoruz fakat evliliklerde bunlardan sebep sorunlarda oalbiliyor bunuda duyuyoruz tabiki erkekler ne olursa olsun kani bozuksa qldatir zaten qma ben sahsen kendi sagligim icin sezeryan istiyorum cunki arkadaslarimin cogunda idrar kacirma hastaligi basladi erken yasta cok zor bisey buda sezeryanda ertesi gun ayaklandim cok sukur insallah buda oyle olur 😘

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Dimiya😀😀😀ya sonucta bu bi deri ister istemez sekli degisir hele doktorda duzenli dikisini yapmiyosa cok zorya eve t dogali normal dogum bunu bizde biliyoruz fakat evliliklerde bunlardan sebep sorunlarda oalbiliyor bunuda duyuyoruz tabiki erkekler ne olursa olsun kani bozuksa qldatir zaten qma ben sahsen kendi sagligim icin sezeryan istiyorum cunki arkadaslarimin cogunda idrar kacirma hastaligi basladi erken yasta cok zor bisey buda sezeryanda ertesi gun ayaklandim cok sukur insallah buda oyle olur 😘
Normal doğum yapıp idrar kaçırma problami yaşayan hiç duymadım sezeryan olup bukadar memnunda çok kişi yok bünyeye göre değişir demekki hayırlısı ben yinede doğal doğumun çocuk ve anne açısından sağlıklı buluyorum dokyırlar gibi

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum yapıp idrar kaçırma problami yaşayan hiç duymadım sezeryan olup bukadar memnunda çok kişi yok bünyeye göre değişir demekki hayırlısı ben yinede doğal doğumun çocuk ve anne açısından sağlıklı buluyorum dokyırlar gibi
Cnm tamam sen dogruyu biliyosun qma bizde biliyoruz ben aksini soylemiyorum tabiki dogumun dogali iyi ama herkesin bakis acisi farkli yani cevrede okadar insan kendi vucudunu yalandan neden kotuletsin onu anlamadim demekki gercekten deforme oluyor bunun aksini dusunmen yanlis yani belki sen kabullenmek istemiyosundur o ayri kuaföru kotulemissin dun msjinda o sadece bana olabilicek seyleri soyledi tutupta gordugu tanik oldugu insanlarin seyinj anlatip bana bizzat tanitmadi bende gidip o insanlara senin oran boyleymis demedim sacma düşünuyosun kusura bakma

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum paşaya bende Çarşamba gidecem inşallah kilosunu unutmazsam soracam 😂😂
Valla canım ben sormayı unuttum kendi söyledi artık belirli aralikla geleceksin dedi 15 gün sonra tekrar gidicem su kontrolü falan yapacakmış dönmüş en son dönmemisdi yürüyüş yap rahim ağzı kapaliligi için bı acamadik:)) progestani birakdirdi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla canım ben sormayı unuttum kendi söyledi artık belirli aralikla geleceksin dedi 15 gün sonra tekrar gidicem su kontrolü falan yapacakmış dönmüş en son dönmemisdi yürüyüş yap rahim ağzı kapaliligi için bı acamadik:)) progestani birakdirdi
Şükür kuzum bende artık 15 günde bir gidiyorum nerdeyse 27. Haftadan bwri 😂😂 Allah'a şükür bende açılma var zaten doktor 29 dan sonra progestan önermiyoruz demişti banada doktorum

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum paşaya bende Çarşamba gidecem inşallah kilosunu unutmazsam soracam 😂😂

Şükür kuzum bende artık 15 günde bir gidiyorum nerdeyse 27. Haftadan bwri 😂😂 Allah'a şükür bende açılma var zaten doktor 29 dan sonra progestan önermiyoruz demişti banada doktorum
Benimkide ara ara birakdirdi sonra tekrar kullanmaya başladık bugün sordum bırak dedi insallah ağır ağrılarım olmazda magnezyum vitamin kan ilacına devam bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar