17/18 Şubat Aile hekimi kapalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Helin in annesi tarafından oluşturulan 17\/18 Şubat Aile hekimi kapalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,967 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 17\/18 Şubat Aile hekimi kapalı
Konbuyu başlatan Helin in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

...

Moderator
Mod
rank
Anne akbili nedir canım bana da bilgi verir misin
0-4 yaş arası bebeği olan anneler.akbil merkezlerinden Bebeğin kimliği ve kendi kimliği ile anne akbili çıkartabiliyor.Bu akbil sayesinde şehiriçi seyahat ücretsiz canım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

0-4 yaş arası bebeği olan anneler.akbil merkezlerinden Bebeğin kimliği ve kendi kimliği ile anne akbili çıkartabiliyor.Bu akbil sayesinde şehiriçi seyahat ücretsiz canım.
İnternetten anne akbilini daha ayrıntılı araştırabilirsin canım.♥️

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 17 18 Şubat Aile hekimi kapalı olacakmış haberiniz olsun iş bırakma eylemi yapacaklarmış şimdi haberler de gösterdi gidecek olan kardeşlerim bilginiz olsun
İlac yazmaktan başka işleri yok bunların anlam veremiyorum vallahi ya biz it gibi çalışıp halimize şükrediyoruz üç kuruş için dünyanın zammını aldılar sabah. 8 akşam 4 haftasonu tatil vallahi başımıza taş yağsa yeridir yani sukursuzluk ne hale getirdi bu milleti anlamıyorum şiddet olayına karşıyım ama bazen gerçekten hak ediyorlar ama malesef dokunulmazlıkları var

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
19 u da cumartesi mecbur pazartesi gidecem
Bende o gün gidip ilaç yazdırayim canım eczacı 19 diyince teşekkür ederim 🙏💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

MaşaAllah canım herşeyden haberin var😘.Bizide bilgilendiriyosun.Hele anne akbili çok süper oldu.Çok teşekkür ederim.İyiki varsın.😍😍
Canımsın rica ederim her akşam haberleri izliyorum dünya dan haberim olsun bilgi paylaşımı benim için önemli bilen bilmeyenler e anlatmalı hayatım kimi insan söylemez bana ne der ama ben empati yapıyorum mesela çok öyle aile hekimine gidip kapıdan geri dönmüşlugum var onun için bildiğim ve doğru olan şeyleri sizlerle paylaşmayi seviyorum canım ❤️

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar