17/18 Şubat Aile hekimi kapalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Helin in annesi tarafından oluşturulan 17\/18 Şubat Aile hekimi kapalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,969 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 17\/18 Şubat Aile hekimi kapalı
Konbuyu başlatan Helin in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hastane doktorları yerinde olacak mı acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bursadayım aynı durum demin öğrendim
Bütün doktorlar çıkmıyor kısmen çıkanlar olucak dedi bana hemşire canm gidicegin doktoru hastaneyi arayıp ogrene bilirsin hepsi çıkamaz dedi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Olur mu doktorlar yüzde yüz elli zam istiyormuş ve bir sürü şartları daha var bunlar karşılanmadan eylem grev bitmeyecekmiş gelde delirme 😒😒

Tüm Türkiye geneli maalesef hastanelerde de minimum Doktor olacakmış olan yine bizlere oldu

Tüm Türkiye geneli maalesef hastanelerde de minimum Doktor olacakmış olan yine bizlere oldu

Kızlar ilaç alacaksanız hemen alın çünkü ayın 19undan itibaren ilaçlar yüzde 37 civarında zamlanacak 😣😣
Walla ne diyeceqimi bilmiyorum 9 ay dewlet hastanesine qittim birqün qüler yüz tatlı dil qörmedim. Maddi durumum iyi qecen hadsizin biri cimri dedi ama hayat şartları zor olduqu için dişimi sıkıp dewlete qittim. Yani düzqün muamele bile yapmiyorlar hastaya. Geçen qittim cocuqum için sonuç qostermeye o diyor ben bakamam o diyor ben bakmam 5 doktrun kapını çaldım sıra alabilirmiyim diye eşim diyor döwünce suçlu olunuyor. Dedim sakin ol 6ci al qel baklm dedi muhtaçlık kötü bisey onlar para derdinde millet can Allah haklıyı haksızı en iyi ayırandr önümüzdeki yıllarda ne qöreceqiz baklm 🤷‍♀️🤦‍♀️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Walla ne diyeceqimi bilmiyorum 9 ay dewlet hastanesine qittim birqün qüler yüz tatlı dil qörmedim. Maddi durumum iyi qecen hadsizin biri cimri dedi ama hayat şartları zor olduqu için dişimi sıkıp dewlete qittim. Yani düzqün muamele bile yapmiyorlar hastaya. Geçen qittim cocuqum için sonuç qostermeye o diyor ben bakamam o diyor ben bakmam 5 doktrun kapını çaldım sıra alabilirmiyim diye eşim diyor döwünce suçlu olunuyor. Dedim sakin ol 6ci al qel baklm dedi muhtaçlık kötü bisey onlar para derdinde millet can Allah haklıyı haksızı en iyi ayırandr önümüzdeki yıllarda ne qöreceqiz baklm 🤷‍♀️🤦‍♀️
Kesinlikle öyle ya ama dertleri para o bu değil bence bambaşka niyetleri var gibi geliyor bana.. tabi Allah bilir

Tüm sayfalar yüklendi.