17/18 Şubat Aile hekimi kapalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Helin in annesi tarafından oluşturulan 17\/18 Şubat Aile hekimi kapalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,963 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 17\/18 Şubat Aile hekimi kapalı
Konbuyu başlatan Helin in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende o gün gidip ilaç yazdırayim canım eczacı 19 diyince teşekkür ederim 🙏💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımsın rica ederim her akşam haberleri izliyorum dünya dan haberim olsun bilgi paylaşımı benim için önemli bilen bilmeyenler e anlatmalı hayatım kimi insan söylemez bana ne der ama ben empati yapıyorum mesela çok öyle aile hekimine gidip kapıdan geri dönmüşlugum var onun için bildiğim ve doğru olan şeyleri sizlerle paylaşmayi seviyorum canım ❤️
Sağlık ocağına ulaşamadım henüz aramaya devam edicem acaba pazartesi ,21 denk geliyor geç vurulunca asi bir sıkıntı olur mu cnm ya henüz daha bilgi almadım

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hani şiddet uygulanıyor ya hem onun için hem şartları beğeniyorlar mis canım çalışma saatleri
Valla cnm bnm kardesimde aile hekimi ama bazi doktorlar okadar sinirimi ziplatiyorlarki bnm bile evire cevire dövesim geliyor küçük daglari bwn yarattim havasindalar inan bazilari hakediyor yedigi dayagi😄

0-4 yaş arası bebeği olan anneler.akbil merkezlerinden Bebeğin kimliği ve kendi kimliği ile anne akbili çıkartabiliyor.Bu akbil sayesinde şehiriçi seyahat ücretsiz canım.

İnternetten anne akbilini daha ayrıntılı araştırabilirsin canım.♥️
Bu bebisle lavaboya gitmeye vakit bulamiyorum kaldiki akbil alip gezmeye cikicam gezmeyi birak kapiya cikip hava almayi ozledim yeminle😪

Son düzenleme:

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Dertleri neyms onuda söylediler mi bari kuşum. 5 milyar zammida aldılar hastalara yüksekten baka bakada dawraniyorlar aklm almadı bilqimde yok niye acaba
Olur mu doktorlar yüzde yüz elli zam istiyormuş ve bir sürü şartları daha var bunlar karşılanmadan eylem grev bitmeyecekmiş gelde delirme 😒😒

Her yerde mi eylem yapılacak öyle bir şey duymaidm da
Tüm Türkiye geneli maalesef hastanelerde de minimum Doktor olacakmış olan yine bizlere oldu

Her yerde mi eylem yapılacak öyle bir şey duymaidm da
Tüm Türkiye geneli maalesef hastanelerde de minimum Doktor olacakmış olan yine bizlere oldu
Bende o gün gidip ilaç yazdırayim canım eczacı 19 diyince teşekkür ederim 🙏💕

Canımsın rica ederim her akşam haberleri izliyorum dünya dan haberim olsun bilgi paylaşımı benim için önemli bilen bilmeyenler e anlatmalı hayatım kimi insan söylemez bana ne der ama ben empati yapıyorum mesela çok öyle aile hekimine gidip kapıdan geri dönmüşlugum var onun için bildiğim ve doğru olan şeyleri sizlerle paylaşmayi seviyorum canım ❤️
Kızlar ilaç alacaksanız hemen alın çünkü ayın 19undan itibaren ilaçlar yüzde 37 civarında zamlanacak 😣😣

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
0-4 yaş arası bebeği olan anneler.akbil merkezlerinden Bebeğin kimliği ve kendi kimliği ile anne akbili çıkartabiliyor.Bu akbil sayesinde şehiriçi seyahat ücretsiz canım.

İnternetten anne akbilini daha ayrıntılı araştırabilirsin canım.♥️
İstanbula özel mi yoksa genel mi acaba

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 17 18 Şubat Aile hekimi kapalı olacakmış haberiniz olsun iş bırakma eylemi yapacaklarmış şimdi haberler de gösterdi gidecek olan kardeşlerim bilginiz olsun
Canım sadece sağlık ocağı mi diğer doktorlar isini yapacak degil mi 18 ine doğuma alacaklar korktum simdi belli olmaz bizim doktorlara onlar da bırakmasın

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Olur mu doktorlar yüzde yüz elli zam istiyormuş ve bir sürü şartları daha var bunlar karşılanmadan eylem grev bitmeyecekmiş gelde delirme 😒😒

Kızlar ilaç alacaksanız hemen alın çünkü ayın 19undan itibaren ilaçlar yüzde 37 civarında zamlanacak 😣😣
Ben şimdi sağlık ocağındn geliyorum hemşire biz 18 çalışicaz doktorlar grevde dedi cnm aşı için gele bilirsin dedi

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Tüm sayfalar yüklendi.