17 haftaya girenler var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan 17 haftaya girenler var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,089 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 17 haftaya girenler var mı?
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kucuk mucizeler

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Evet Bi an önce kıpırdama bir an önce sağ salim doğsa ki benim ikinci bebeğim olmasına rağmen heyecanlıyım bakalım cinsiyete ne diyecekler ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkek gibi dedi ama net göremedi hiç durmadı hep haraket etti detaylı ultrason bile bakmadı Dr. 12 haftalıkken gitmiştim Bi de salı gitcm inş

Erkek gibi dedi ama net göremedi hiç durmadı hep haraket etti detaylı ultrason bile bakmadı Dr. 12 haftalıkken gitmiştim Bi de salı gitcm inş

Himm benimki de oturuyordu net goremedi .çocuk benim gibi hantal olacak heralde 😁

Ravza kılıç

Kayıtlı Üye
rank
Biz bugün tam olarak 17+0 haftaligiz kocaman olduk çok şükür . En son doktora 14+5 Ken gittim. Bizimle aynı haftalarda olan var mı varsa bebeğinizin hareketlerini hissediyor musunuz? Ben arada pıt pıt hissettim .
Bizde 17+2 olduk ama hareketlerini hissetmiyorum daha 16 haftalıkken kontrole gittim kiz dedi bana acaba doğrumu diye düşünüyorum bide bu haftada yanılma olmaz heralde

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Bizde 17+2 olduk ama hareketlerini hissetmiyorum daha 16 haftalıkken kontrole gittim kiz dedi bana acaba doğrumu diye düşünüyorum bide bu haftada yanılma olmaz heralde
Çok erken ilk gebelikse eğer 20 haftada anca hissedersin canm bide kızlar geç oynar derler ne kdr doğru bilemem sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim 🤲

Son düzenleme:

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Çok erken gebelikse eğer 20 haftada anca hissedersin canm bide kızlar geç oynar derler ne kdr doğru bilemem sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim 🤲
Erken gebelikten kastın ne ?

Hafif hafif hisssetmeye başlamış olabilirsin canım damar atar gibi seğirme gibi olur bu haftalarda ☺️
Canım canım acil bakmalisin . Yeni uyandım şuan saat biri geçiyor ve elimi karnıma koymadan göbeğimin altında yemin ederim hissettim . Sonra elimi koydum aynı dediğin gibi damar atar gibi oldu sonra durdu yaaa olabilir mi bunu hissettim dogruu mu ?

Son düzenleme:

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Hafif hafif hisssetmeye başlamış olabilirsin canım damar atar gibi seğirme gibi olur bu haftalarda ☺️
Canım canım acil bakmalisin . Yeni uyandım şuan saat biri geçiyor ve elimi karnıma koymadan göbeğimin altında yemin ederim hissettim . Sonra elimi koydum aynı dediğin gibi damar atar gibi oldu sonra durdu yaaa olabilir mi bunu hissettim dogruu mu ?

Eksik yazmışım ilk gebelik işe geç hissedersin
Valla sana cevap yazarken hissettim böyle birşey daha önce hissetmemiştim elimi karnıma koymadan bile hissettim koyduktan sonra burda arkadaşın dediği gibi atar damar şeklinde pıt pıt hissettim sola kaydı orda da hissettim . Akıl hastası değilsem doğru hissettiğimi düşünüyorum 😁😁

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank

Valla sana cevap yazarken hissettim böyle birşey daha önce hissetmemiştim elimi karnıma koymadan bile hissettim koyduktan sonra burda arkadaşın dediği gibi atar damar şeklinde pıt pıt hissettim sola kaydı orda da hissettim . Akıl hastası değilsem doğru hissettiğimi düşünüyorum 😁😁
Hayrlı olsun Allah mutluluğunu daim etsin inşallah artk hep hissedersin ara sıra hissetmediğin de korkma bnm ki 1 gün hisseder 3 gün hissetmezdim😅🌺

Tüm sayfalar yüklendi.