🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,353 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı 🥺
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy vallahi sıktı ama artık sizin bu cvp vermeme insnları meraktı bırakma durumlarınız he.ne yani şimdi bu.kalkıp gülücüklü başlık acıp iki kelime yazıp çekliyosun sonra burda birsürü iyi niyetli insn merak içinde kafasında bir sürü soruyla kalıyo.noldu yani ? İnsan gibi cvp verip açıklama yapmayacaksınız bişeyde paylaşmayın arkadasım.vallahi sizin bu tür davranışlarınız yüzüne gercekten artık acaba mı diyerek yaklasır olduk olaylara.Eğer gercekten zordaysanız Allah yardımcınız olsn ,senaryo yazıyosanızda oynamak nasip olsn uydurana

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Hayirdir canim noldu sen hep aklımdasın son durumun ne
aynen benimde surekli girip bakıyorum birsey yazmısmi oldum meraktan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah onun iki cihanda yakasını bir araya getirmesin inslahh 🤲🏻 şimdi nasılsın kuzum Yamaç nerde o nasıl
aaammiiinnnn🤲🤲🤲🤲🤲

Allah onun iki cihanda yakasını bir araya getirmesin inslahh 🤲🏻 şimdi nasılsın kuzum Yamaç nerde o nasıl
aaammiiinnnn🤲🤲🤲🤲🤲

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy vallahi sıktı ama artık sizin bu cvp vermeme insnları meraktı bırakma durumlarınız he.ne yani şimdi bu.kalkıp gülücüklü başlık acıp iki kelime yazıp çekliyosun sonra burda birsürü iyi niyetli insn merak içinde kafasında bir sürü soruyla kalıyo.noldu yani ? İnsan gibi cvp verip açıklama yapmayacaksınız bişeyde paylaşmayın arkadasım.vallahi sizin bu tür davranışlarınız yüzüne gercekten artık acaba mı diyerek yaklasır olduk olaylara.Eğer gercekten zordaysanız Allah yardımcınız olsn ,senaryo yazıyosanızda oynamak nasip olsn uydurana
Wimdi ben yarqilamak istemem zaten kecen soyledim bazi " Cox bilmiwler" bi ustume geldi arkadawim oyleyse neden yazib cikiyorsun allah korusun barmaklarin kesildiyse nasil burdasin bide dun arkadawin son gorulmesi gozukuyordu bu gun yok kapatmiw burda hamile kizlarimiz var sut veren anneler var doguma hazirlananlar var erken dogum riski olanlar var allah awkina onlari bi duwunun kimseyi strese sokmaya hakiniz yok benimde icimde boyuk bi huzursuzluk var uzulerek soyluyorum acikcasi ben.....

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Bu ne demek anlamadım canım bu kadar kötüysen burda ne işin var ve ikincisi post açıyorsan bir zahmet insanların sorularına cevap ver insanları böyle mereklandırmaya kimsenin hakkı yok.
Wimdi ben yarqilamak istemem zaten kecen soyledim bazi " Cox bilmiwler" bi ustume geldi arkadawim oyleyse neden yazib cikiyorsun allah korusun barmaklarin kesildiyse nasil burdasin bide dun arkadawin son gorulmesi gozukuyordu bu gun yok kapatmiw burda hamile kizlarimiz var sut veren anneler var doguma hazirlananlar var erken dogum riski olanlar var allah awkina onlari bi duwunun kimseyi strese sokmaya hakiniz yok benimde icimde boyuk bi huzursuzluk var uzulerek soyluyorum acikcasi ben.....
Ben zaten cvp vermeye calısıyoum hastane deym tek elimle zor yazıyoum diye post acıp hepinize toplu cvp veriyorum azcık halden anlasanız

İki gündür arkadaşm da canım o bakıyor mama yemiyormuş cocuğuma perişan oldu ☹️ bugun cıkıcam inşallah hastaneden

Çok üzüldüm canım ya eşin olacak pislik mi bişey yaptı merak ettik seni
Evet canım geldiğim sabah kavga ettik postlara yazıyoum zaten tek tek dönemedim hepinize kusura bakmayın keyifden yapmıyoum hani sizi meraklandırmak hoşuna gitmiyor

Ben zaten cvp vermeye calısıyoum hastane deym tek elimle zor yazıyoum diye post acıp hepinize toplu cvp veriyorum azcık halden anlasanız

İki gündür arkadaşm da canım o bakıyor mama yemiyormuş cocuğuma perişan oldu ☹️ bugun cıkıcam inşallah hastaneden

Evet canım geldiğim sabah kavga ettik postlara yazıyoum zaten tek tek dönemedim hepinize kusura bakmayın keyifden yapmıyoum hani sizi meraklandırmak hoşuna gitmiyor
Kötü biseyin yok demi şimdi iyi misin biraz ve eşinle naptin şikayet ettin mi sana zarar vermiş sonuçta

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank

Inwallah oyledir tabi istemem bi yerin agrisin acin olsun amma bizleride anla allah acil wifa versin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ya alıştı tabi anne sütüne minik Allah'ım o bile annesinin sütünden etti ya o lanet adam rabbim hesabini sorar ona dikkat et kendine o haysiyetsiz yanına sakın yaklastirma.

Assya

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun da buraya birşey yazıp yok oluyorsun, insanları merak da bırakmaya hakkın yok ki herkes seni düşünüyor öldün mü kaldın mı diye.... Bir sibel vakası daha sanırım 😏
Katılıyorum kuzum bana da öyle geldi ya hadi hayırlısı 🤭

Bu da mı seneryo acaba 3 gündür bu arkadaşın postları çıkıyor sürekli karışıma kötüysen neden gülücüklü post açıyorsun ya da onca sorunun içinde burda ne işin var mesela biraz mantıksız geliyor ya hadi hayırlısı

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...