🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,273 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı 🥺
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Ümit edelim bu sefer vardır kuzum, sen güçlü dur hiç bir şekilde davanın peşinden de ayrılma er yada geç size zarqr gelmeden o osikopatin icabına bakılacak buna yürekten inanıyorum 🤲🏻
İnşallah canım hayatta tek istediğim sey oğluma normal bir yuva vermekti babası olcak göt bş ırılmadı durmadı ne aldatması bitti ne kavgası ne gerek vardı buna biz cok sevmiştik birbirimizi nasıl olduda bu duruma geldik benım oğlum babasız büyücek benı Kahredenlerden biri de bu ☹️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah canım hayatta tek istediğim sey oğluma normal bir yuva vermekti babası olcak göt bş ırılmadı durmadı ne aldatması bitti ne kavgası ne gerek vardı buna biz cok sevmiştik birbirimizi nasıl olduda bu duruma geldik benım oğlum babasız büyücek benı Kahredenlerden biri de bu ☹️
Her şeyde vardır bir hayır kuzum öyle düşün Yamaç'in öyle bır adamla büyümesindense seninle tek başına büyümesi daha iyi, bu duurma tabiki üzülürsün ama bunu bırak o ahlaksız düşünsün oğlunu o göremeyecek ve bütün her şey onun suçu ileride çok pişman olur ama her şey için çok geç olacak eskiler unutulmuyor unutlsada eskisi gibi olamıyor insan

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Her şeyde vardır bir hayır kuzum öyle düşün Yamaç'in öyle bır adamla büyümesindense seninle tek başına büyümesi daha iyi, bu duurma tabiki üzülürsün ama bunu bırak o ahlaksız düşünsün oğlunu o göremeyecek ve bütün her şey onun suçu ileride çok pişman olur ama her şey için çok geç olacak eskiler unutulmuyor unutlsada eskisi gibi olamıyor insan
Doğru diyon kuzum ben artık düşünmekten acı cekmekten cağresiz kalmaktan bıktım ☹️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doğru diyon kuzum ben artık düşünmekten acı cekmekten cağresiz kalmaktan bıktım ☹️
Çaresiz filan değilsin emin ol buna asıl çaresiz o pislik hemde öyle böyle değil sadece o şuan o çaresizliğinin farkında değil. Sen çok güçlü birisin kuzum rabbim maşallah çok güzel bir irade vermiş sana emin ol bu kötü günlerde geçecek rahata kavuşacaksınız minik Yamaç la 🤲🏻

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Çaresiz filan değilsin emin ol buna asıl çaresiz o pislik hemde öyle böyle değil sadece o şuan o çaresizliğinin farkında değil. Sen çok güçlü birisin kuzum rabbim maşallah çok güzel bir irade vermiş sana emin ol bu kötü günlerde geçecek rahata kavuşacaksınız minik Yamaç la 🤲🏻
Allahım inşallah inşallah canım ona okadar cok ihtiyacım var ki anlatamam suan tek istedigim biran önce yamacıma kavuşmak

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allahım inşallah inşallah canım ona okadar cok ihtiyacım var ki anlatamam suan tek istedigim biran önce yamacıma kavuşmak
Annesinin güç kaynağı ,en büyük destekcin o kuzum ondan sonra da bizleriz emin ol buna yamacı düşünerek harwket et her zaman olur mu

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Annesinin güç kaynağı ,en büyük destekcin o kuzum ondan sonra da bizleriz emin ol buna yamacı düşünerek harwket et her zaman olur mu
Vala zaten benı ayakta tutan o gercekten dediğin gbi güc kaynağım o benım onun icin biran önce ayaklanıp toparlanmaya calısıyoum ondan ayrı kaldığım her gün bana işkence gibiydi kendi acımı unuttum onsuzlugun acısı canımı daha cok yaktı evlat gercekten böle bam başka bişimiş

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar