18 yaşındayım 9 haftalık hamileyim evli değilim

• Konbuyu başlatan Ebruozrrrrr
  • Toplam 69 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebruozrrrrr tarafından oluşturulan 18 yaşındayım 9 haftalık hamileyim evli değilim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,307 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 18 yaşındayım 9 haftalık hamileyim evli değilim
Konbuyu başlatan Ebruozrrrrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Evli değilim hastaneye gitsem sorun olurmu 18 yaşındayım 19 a gircem hatta polis falan karisirmi bilginiz varmikaçmaktan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evli değilim hastaneye gitsem sorun olurmu 18 yaşındayım 19 a gircem hatta polis falan karisirmi bilginiz varmi
Kaçmak yada ailelerle konuşmaktan başka çaresi olduğunu düşünmüyorum eğer doğurmak istiyorsan olan olmuş ailen beklemez diye doğana kadar ailenin yanında saklayacakta değilsin o yüzden hastaneye gizli gitmek kimse duymaması falan geç o işleri şu an

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Evli değilim hastaneye gitsem sorun olurmu 18 yaşındayım 19 a gircem hatta polis falan karisirmi bilginiz varmi
Hastaneye gidip evli olmadığını söylediğinde babayı soracaklarıni düşünmüyorum polislik bir durum da olmaz yaşın reşit. Ama bence kendi annene ve bebeğinin babannesi olacak kadına da söylemen lazım onlar illaki bir yol çizerler yani daha ne denir bilmiyorum. Ama evlilik dışı bebek yapan çok insan var bu zamanda maalesef ve bunlarda illaki bir doktora gidiyorlar yani git sorun olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaşınız küçük off be kardeşim keşke böyle bir riske hiç girmeseydiniz ama artık olan olmuş madem sen annene o da kendi annesine diyecek artık ortada bir bebek var ve şuan en masum olan o. Onun için bir yol çizmek zorundasınız bunu iki küçük olarak siz yapamazsınız maalesef onun için anneler mevzuya dahil olmak zorunda!.

Ebruozrrrr

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye gidip evli olmadığını söylediğinde babayı soracaklarıni düşünmüyorum polislik bir durum da olmaz yaşın reşit. Ama bence kendi annene ve bebeğinin babannesi olacak kadına da söylemen lazım onlar illaki bir yol çizerler yani daha ne denir bilmiyorum. Ama evlilik dışı bebek yapan çok insan var bu zamanda maalesef ve bunlarda illaki bir doktora gidiyorlar yani git sorun olmaz
Hastaneye de sancı olduğu için gitmek istiyorum normalmi değilmi bilmiyorum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm yanlış anlama ama ikinizin yaşıda çok küçük sen nasıl böyle bı şey yaparsın ya yari yolda bırakırsa seni nasıl güvenip birlikte oldun ki.. kendini dusunmiyorsan aileni dusunmen gerekiyor malesef yani tek çaren ailenin bilmesi annene söyle annen karşı taraf arasin yazık günahtır çocuğu da aldırma onun günahı yok .. bu devirde insanlara güven olmaz bak sonra olan sana olur Inan daha yolun başındasin gizli saklı iş çevirme

Ebruozrrrr

Kayıtlı Üye
rank
Cnm yanlış anlama ama ikinizin yaşıda çok küçük sen nasıl böyle bı şey yaparsın ya yari yolda bırakırsa seni nasıl güvenip birlikte oldun ki.. kendini dusunmiyorsan aileni dusunmen gerekiyor malesef yani tek çaren ailenin bilmesi annene söyle annen karşı taraf arasin yazık günahtır çocuğu da aldırma onun günahı yok .. bu devirde insanlara güven olmaz bak sonra olan sana olur Inan daha yolun başındasin gizli saklı iş çevirme
Konuscam annemle ama ne dicemi bilmiyorum

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben 18 yaşımda evlendim resmi nikahı biraz geç yaptık nikahtan önce bi kere hastaneye gittim hamile kalmak için hastanenin müdürüde bizi şikayet etmişti yani bide sizin ki evlilik dışı gebelik yani ailenin öğrenmemesi mümkün değil en azından annene söyle böyleyken böyle oldu de eminim anlayış gösterecektir Allah yardımcınız olsun cnm

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye de sancı olduğu için gitmek istiyorum normalmi değilmi bilmiyorum
Sancı olur çünkü yerleşmesi rahmin büyümesi derken sancı olur belki enfeksiyonun vardır bilmiyorum ama hastaneye gitmen gerekiyor özellikle bu bebeği doğurma niyetinde isen geç kalma git çünkü kullanman gereken vitaminler var bebeğini bunlardan mahrum etme. Zaten 12 haftaya kadar kullanılan folik asit var çok önemli ondan vakit kaybetme hemen git vitamini al kullan ve vakit kaybetmeden annene söyle annen anlar seni çünkü artık yapacak bişey yok olan olmuş bu konuda bir yol haritası cizilmeli. Ama sen geç kalma git hastaneye durumunu söyle çünkü eğer doğurma niyetinde isen bebeğin icin vitaminler kullanman gerekiyor. Allah'ım yardımcın olsun kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar