18 yaşındayım 9 haftalık hamileyim evli değilim

• Konbuyu başlatan Ebruozrrrrr
  • Toplam 69 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebruozrrrrr tarafından oluşturulan 18 yaşındayım 9 haftalık hamileyim evli değilim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,304 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 18 yaşındayım 9 haftalık hamileyim evli değilim
Konbuyu başlatan Ebruozrrrrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Konuscam annemle ama ne dicemi bilmiyorum
Olan biteni anlat cnm .. gizli saklın olmasın bak güvenme kimseye annene durum anlat.. nerelisin sen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sancı olur çünkü yerleşmesi rahmin büyümesi derken sancı olur belki enfeksiyonun vardır bilmiyorum ama hastaneye gitmen gerekiyor özellikle bu bebeği doğurma niyetinde isen geç kalma git çünkü kullanman gereken vitaminler var bebeğini bunlardan mahrum etme. Zaten 12 haftaya kadar kullanılan folik asit var çok önemli ondan vakit kaybetme hemen git vitamini al kullan ve vakit kaybetmeden annene söyle annen anlar seni çünkü artık yapacak bişey yok olan olmuş bu konuda bir yol haritası cizilmeli. Ama sen geç kalma git hastaneye durumunu söyle çünkü eğer doğurma niyetinde isen bebeğin icin vitaminler kullanman gerekiyor. Allah'ım yardımcın olsun kuzum
Cnm sen nasıl oldun dün acile gitmiştin

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Annenle tek başına iken konuş bence kuzum de annecim ben 9 haftalık hamileyim senden başka konuşacak sığınacak kimsem yok bana yardım et de zaten gebesin sana bişey yapamaz en fazla belki kızar bağırır ama sonunda sana yardım eder çünkü annen senden daha aklı selim birisi ondan başka yardım edecek kimse olmaz emin ol

Olan biteni anlat cnm .. gizli saklın olmasın bak güvenme kimseye annene durum anlat.. nerelisin sen

Yatıyorum hala daha sancım hala var yani biraz dolaninca bıçak saplanir gibi ağrı oluyor ama kanamam durdu çok şükür inşallah daha da kanamam olmaz ama dikkat ediyorum bakalım 😕 bu arada çok teşekkür ederim 🤗

Ebruozrrrr

Kayıtlı Üye
rank
L

Cnm sen nasıl oldun dün acile gitmişti

Kayseriliyim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Annenle tek başına iken konuş bence kuzum de annecim ben 9 haftalık hamileyim senden başka konuşacak sığınacak kimsem yok bana yardım et de zaten gebesin sana bişey yapamaz en fazla belki kızar bağırır ama sonunda sana yardım eder çünkü annen senden daha aklı selim birisi ondan başka yardım edecek kimse olmaz emin ol

Yatıyorum hala daha sancım hala var yani biraz dolaninca bıçak saplanir gibi ağrı oluyor ama kanamam durdu çok şükür inşallah daha da kanamam olmaz ama dikkat ediyorum bakalım 😕 bu arada çok teşekkür ederim 🤗
Sevindim cnm dikkat et ve stresten uzak dur sen herşey kednine çok stres ediyorsun eşin döndü mü peki İstanbul'dan ☺️

Anladm cnm bence annene söyle yani gizleme o sana yol gösterir

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sen eğer bizi dinlersen annenle konuş ve vakit kaybetmeden doktora git çünkü bebeğin alması gereken vitaminler var. Kayserili bir arkadaşım vardı Üniversiteden onun başına kötü bişey gelmişti ama ailesi çok büyük tepkiler verecek insanlar değildi umarım senin için de herşey güzel olur.

Sevindim cnm dikkat et ve stresten uzak dur sen herşey kednine çok stres ediyorsun eşin döndü mü peki İstanbul'dan ☺️

Anladm cnm bence annene söyle yani gizleme o sana yol gösterir
Bu gece dönecek ama kırgınım kızgınım hala daha 😕 çünkü tek bıraktı beni biliyor hemde gebeliğim zor geçiyor ama dün çok korktu üzüldü bakalım gelsin de 😅 ama haklısın çok kafaya takıyorum stres yapıyorum bundan sonra bu konuda daha dikkatli olacağım çünkü çocuklarım herşeyden herkesten daha değerli 🤗🤗 🥰🥰

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sen eğer bizi dinlersen annenle konuş ve vakit kaybetmeden doktora git çünkü bebeğin alması gereken vitaminler var. Kayserili bir arkadaşım vardı Üniversiteden onun başına kötü bişey gelmişti ama ailesi çok büyük tepkiler verecek insanlar değildi umarım senin için de herşey güzel olur.

Bu gece dönecek ama kırgınım kızgınım hala daha 😕 çünkü tek bıraktı beni biliyor hemde gebeliğim zor geçiyor ama dün çok korktu üzüldü bakalım gelsin de 😅 ama haklısın çok kafaya takıyorum stres yapıyorum bundan sonra bu konuda daha dikkatli olacağım çünkü çocuklarım herşeyden herkesten daha değerli 🤗🤗 🥰🥰
Aynen sağlığın ve çocukların herşeyden daha önemli tabi cnm korkmustur ona söyle doktor stresten dolayı öyle olmuş beni üzme de 😁

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evli değilim hastaneye gitsem sorun olurmu 18 yaşındayım 19 a gircem hatta polis falan karisirmi bilginiz varmi
Bence polis karışmaz senin bı şikayetin olmazsa 18den küçük çocuk lar hamile olursa karışır bence iman nikah li vs isen ve eşin yanindaysa sorun olmaz ama öğrenci isen Allah yardımcın olsun kardeşim

Dilek0034

Kayıtlı Üye
rank

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ebru cum ben 9 haftalık hamileyken Atina da doktora gittim doktor doğurmak mi aldırmak mi istedigimi sordu eğer aldırmak istersem bu hafta içerisinde aldırmam gerektiğini söyledi sonrası için bu mümkün değil dedi bende kalp atışları dinledim ve bana vitamin yazmasını istedim benim 13yasinda oğlum var bı kardeşi olsun istediği için doğurmaya karar verdim yoksa ben ikinci bı çocuk istemiyordum estetisyenim mesleğimi yapmak ve farklı planlarım vardı şimdi sana söylemek istediğim yaşın çok genç ve öğrencisin bı bebek dünya ya getirmek onu büyütmek büyük sorumluluk herşeyden önce ailen nasıl tepki verir ya çocuğun ailesi ya olumsuz bı durum olursa bak yeri geliyo bı çok arkadaşımız Ben de dahil bazı sorunlar yasiyo resmi nikahli evli oldukları halde eşleriyle tastisma yaşıyorlar kimseye güvenme kardeşim önce bı karar ver annenle konuş sana en iyi destekçi en yakının annen sakın internet ten düşük için ilaç kullanma merdiven altı bı yerde kürtaj yaptirma çaresiz değilsin annen yanında arkadaş gibi annenle konuş

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar