19.haftanıza kadar kaç kilo aldınız ya da almıştınız ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hamişimm tarafından oluşturulan 19.haftanıza kadar kaç kilo aldınız ya da almıştınız ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 981 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 19.haftanıza kadar kaç kilo aldınız ya da almıştınız ?
Konbuyu başlatan Hamişimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hamişimm

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
35. Haftamdayım toplamda 6 kilo aldim..6.ayima kadar aldim son aylarimda hic kilo almadim cok sitresli,skntili bi hamilelik sureci gecirdim yiyorum ama sknti sitres kilo almami engelledi,bu da kan degerlerimi alt ust etti 😏 10 ila 12 kilo almak gayet normalmiş, kilo almamakda iyi degilmiş doktorum oyle soyledii ,ruh gibiyim resmen her goren yuzun gozun canın cekilmiş gibi dio daha cok canim skliyo ama saglikla kurtulayim artik başka birsey istemiyorum🙏

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
35. Haftamdayım toplamda 6 kilo aldim..6.ayima kadar aldim son aylarimda hic kilo almadim cok sitresli,skntili bi hamilelik sureci gecirdim yiyorum ama sknti sitres kilo almami engelledi,bu da kan degerlerimi alt ust etti 😏 10 ila 12 kilo almak gayet normalmiş, kilo almamakda iyi degilmiş doktorum oyle soyledii ,ruh gibiyim resmen her goren yuzun gozun canın cekilmiş gibi dio daha cok canim skliyo ama saglikla kurtulayim artik başka birsey istemiyorum🙏
15-16 kilo normal de bana doktor. Stres çok etkiliyor gerçekten Allah yardımcımız olsun 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her yolu denemistim bende en son esimide diyete soktum ben diyet yaparken ona normal yemek pisirmek diyetimi bozuyordu benimle beraber oda 10 kilo verdi 🤣
😂😂😂😂😂 Evlendikten sonra ben 10 (gebelik hariç 🤷🏻‍♀️) eşim 20 kilo aldı. Güzel taktikmiş uygulanır 😂😂😂😂😂

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hiç almadım tam tersi 7 Kg verdim bulantı koku hassasiyetinden ama 21.haftadan sonra almaya başladım aşermeler doymamalar derken doguma kadar 10 kg aldım doğumdan sonra ilk ayımda 10 kg verdim ama göbeğim duruyo sanki 4 aylık hamile gibiyim

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.