Sorum var 1buvuk aylık bebeğim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma Nur kaya tarafından oluşturulan 1buvuk aylık bebeğim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,526 kez görüntülenmiş, 81 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1buvuk aylık bebeğim
Konbuyu başlatan Şeyma Nur kaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Doğru kuzum Rabbim akıl fikir hidayet versin
Amin nedir yahu millet içindeki siniri gerginliği gelip burda bize yansıtıyor bende gerginim sinirliyim uykusuzum ne yapayım kimse kimsenin derdini çekmek zorunda değil ki keza sinirli bile olsak psikolojimiz az bozulmuş bile olsa küfür edecek kadar seviyemizi kaybetmedik 😬😅

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Amin nedir yahu millet içindeki siniri gerginliği gelip burda bize yansıtıyor bende gerginim sinirliyim uykusuzum ne yapayım kimse kimsenin derdini çekmek zorunda değil ki keza sinirli bile olsak psikolojimiz az bozulmuş bile olsa küfür edecek kadar seviyemizi kaybetmedik 😬😅
Evet kuzum o zaman bizde burada mı sinirimizi insanlardan mı çıkaralım ama bizim bir seviyemiz uslubumuz var herkesin evinde kendine göre sıkıntıları var dertleri var burda dertlesebiliriz içimizi dökebiliriz her zamanda dinleriz elimizden geldiğince yardımcı oluruz 😍😘

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle burda kimse senin şahsına kötü bir kelime cümle laf kullanmadı herkes fikrini söylemekle Özgür madem cvplar hoşuna gitmeyecekti ise ozmn soru sormayacaksın kimseyle üslubunu bozarak konuşamazsın bu yorumlar kizmalar sana deil srekli çok bilmiş davranıp yonlendirenlere burda insanlar yardımcı olmak içinde birseyler oqrenmek icin varlar burdaki herkese özür borçlusun suan özellikle o kelimeyi kullandığın kişiye senin cocuqun için burdaki anneler endişe duydukları için istem dışı fevri de konuşmuş olabilir fakat artt niyetli bir durum söz konusu deqil cocuqun içinde uzman bir doktora gitmen en mantıklısı
Teşekkür ederim kuzum sağol🙏🏻

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum o zaman bizde burada mı sinirimizi insanlardan mı çıkaralım ama bizim bir seviyemiz uslubumuz var herkesin evinde kendine göre sıkıntıları var dertleri var burda dertlesebiliriz içimizi dökebiliriz her zamanda dinleriz elimizden geldiğince yardımcı oluruz 😍😘
Yaani ben mesela aşırı sinirliyim bu ara uykusuzum çok yorgunum ama hiç kaliteden ödün vermiyorum 🤣🤣 gayet seviyeli kavga ediyorum eşimle bile burayı demiyorum bile 🤭🤭

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ahahahha yok canım olurmu pamuk gibisin asla sınır yok sende 😂😂😂😍😘🤭🍯
Bide eşime sor 🤣 geçen yazdım ona bir dünya mesaj ama verdim veriştirdim aklıma geleni direkt yazdım sonra okumadım bile ne yazmışım attım direkt 😂😂 sonra okudum ki neler yazmışım neler ve ben baya agresif bir tipim normalde ama sakin görünürüm ama bir patladım mi al sana atom bombası 🤣🤣 yüksek imha gücü

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bide eşime sor 🤣 geçen yazdım ona bir dünya mesaj ama verdim veriştirdim aklıma geleni direkt yazdım sonra okumadım bile ne yazmışım attım direkt 😂😂 sonra okudum ki neler yazmışım neler ve ben baya agresif bir tipim normalde ama sakin görünürüm ama bir patladım mi al sana atom bombası 🤣🤣 yüksek imha gücü
Voooovvvvv aynı ben vallaha bak sakin gorunurun sinirlerimi ziplatirlarsa uçarım üzerlerine vallaha bak sabır bir yere kadar 🤣🤣🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...