Sorum var 1buvuk aylık bebeğim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma Nur kaya tarafından oluşturulan 1buvuk aylık bebeğim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,543 kez görüntülenmiş, 81 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1buvuk aylık bebeğim
Konbuyu başlatan Şeyma Nur kaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yapılan uyarıyı ciddiye almadın sanırım. Adam gibi konuşacaksan saygı çerçevesinde konuş yoksa uygulamadan defol git kimsenin huzurunu kaçırmaya hakkın yok.. 10 yaşında çocuk gibi ne bu ağız bozukluğu biraz yaşının kadını ol terbiyeli takıl..

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Sen insan bile olmazsın insanliktan nasibini almışsın dengesiz düzgün konuş defol git yazık çocuğuna aciyorm senin gibi ağzı pislik dolan annesi var rabbim yardimcisi olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu kız sana birşey bile demedi bosverin verin dedi konuyu kapattı senin gibi basit insnalar seviyesizler böyle konuşur

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Yaa sen benim canımsın 💙💙💜💜🥰❤️❤️ bak ben birini seviyorsam kesinlikle onu Güler yüzlü sevecen ve en önemlisi samimi bulduğumdandır burada belli insanlar var sen, adaşım, Gazme, demet, Zeynep gibi çok kişi var çok şükür samimi Doğal içten seviyorum sizi 🥰🥰💙💙💜💜❤️❤️ Allah'ım buradaki huzurumuzu bozmasın inşallah 🙏💙🤗🤗🧿🧿
Ay yeni gördüm mü mesajı canımsınız ya vala aynı düşüncelere katılıyorum bende çok seviyorum sizleri ve burayı iyiki de varsınız sevgi pitirciklarim💕🥰💕😍💞❤️💖😘

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar