2 ay kontrolü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan 2 ay kontrolü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,365 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 2 ay kontrolü
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
2 aylıkken bebişler kaç kilo kaç cm di kızlar kolik yetmezmiş gibi birde göbek fıtığı varmış gazı çok dedi 🥺gelişimi falan iyiymiş şükür 🤲
Bizde bugün 1 aylık olduk göbeği baya sis bide 3 gundur kakasını yapmıyor gaz desen damla kullandim ilk basta iyidi oda fayda etmiyor artık gece uykusu hiç yok bebeğimde

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
2 aylıkken 5250 grmdı cnm. Göbek fıtığını nasıl anladı ki seninki kaç kilo
Göbek deliği içe göçük değil dışarıda çok hafif şişmiş kendini kastıkça belli eder canım netten göbek fıtığı diye yazarsan görselleri mevcut bende öyle fark edip götürdüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gobek fitigi sonradan gecer cnm sorun etme benim kizimdada vardi yasina yetmeden kendiligindrn gecti benim kizimda kolik 22 gunluk uykular geceler haram oldu artik bana
Ay öyle maalesef uyku falan yalan oldu hepimize 😔

Göbek fıtığı inşallah geçer canım benim yeğenimde de vardı ağlamaktan helak oluyordu
Kuzum ya evet canım kolik bebeklerde daha çok görülüyor falan dedi 8 ayda geçer geçmezse iki yıl bekliyorız dedi

Bizde bugün 1 aylık olduk göbeği baya sis bide 3 gundur kakasını yapmıyor gaz desen damla kullandim ilk basta iyidi oda fayda etmiyor artık gece uykusu hiç yok bebeğimde
Hangi damlayı kullanıyordun canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar