2 aylık aşı kızlarrr💫

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 2 aylık aşı kızlarrr💫 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,576 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 aylık aşı kızlarrr💫
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canim aşıyla alakası yok 3 gün yapmaması da normaldir ama sen yine göster doktora
Yaptı kuzum sabaha karşı şükür 🤦🏻‍♀️ yaptı yaptı da komple ishal olmuş acaba dün üşüttümü ne yaptı kafam allak bullak oldu ya 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm atesi filan olmustu bnm bebegimin ama asidan sonra kabiz oldumu hic dikkat etmemiştim
Kuzum Kayra da ateş olmadı Allah'tan diyorum dün verem aşısını vurmasdılar koluna yoksa dün daha beter olurdu sanırım. Aşıdan sonra gram durmadı . Bir de ateş vs çıksaydı daha kötü olurdu bayramdan sonra verem aşısı vurulwcak kan değerlerine göre bakalım

Son düzenleme:

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhaba prensesler bu sabah Kayra'yı aşıya götürdüm normalde kaka yapmasknda bir sorun yok yapıyordu kabız veya ishal değildi aşı ya girmeden 5 dkk önce yine kakasını yapmıştı ve altını değişip aşıya götürdüm 2 tane bacağından yaptılar ve Kayra aşı yapıldığından beri kabız 🤦🏻‍♀️tuvaletini nokta nokta şekilde azar azar yapıyor ve karnı çok dert masaj yapıyorum gaz çıkartıyor ama sabahtan beri kaç saat oldu kakasını hala yapmadı bu aşılar yapıyor mu böyle normal mi yani
Ane sutu veriyorsan senin yedigin birseyden kabiz ola bilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar