2 aylık bebeğim emmeyi red ediyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemtrhn tarafından oluşturulan 2 aylık bebeğim emmeyi red ediyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,727 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 aylık bebeğim emmeyi red ediyor
Konbuyu başlatan Özlemtrhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemtrhn

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Bu bebekler nie böle yapıyor üzüntüden hasta olacam artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende mama veriyorum mamayi kusuyor 😕

Bende mama veriyorum mamayi kusuyor 😕

Puff ya bu kız buyuyene kadar ben curuyecegim ne zormuş bebek Allah hepmizin çocuklarını sağlıklı bir şekilde buyutmemizi nasip etsin
Amin benimde meme başı küçük üçünü emince kanıyor makina ile sağıp üçünü iyilestiriyorum ağzına alınca tekrar yara yapıyor of of meme sıralamasında helak oldum

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Anne sütünü biberonda vermeyi denediniz mi? Biberonda sütünüzü içip sizi emmiyorsa afedersiniz ama ter kokusundan felan rahatsız olmş olabilir özür dileyerek söylüyorum.eğer öyleyse göğsümüzü her emzirmede yıkayıp deneyin.Eğer biberonda da anne sütünü reddediyorsa yediklernize içtiklerinize dikkat edin .sogan sarımsak yiyorsanız anne sütünün tatınıda etkiler bu da bi bahane onlar için
Sorun değil sizin düşündüğünüz bizde düşünüp yaptık ama almıyor uyku sersemligi ile bı iki saniye çekio beni gözlerini açıp beni görünce birakip ağlıyor

Amin benimde meme başı küçük üçünü emince kanıyor makina ile sağıp üçünü iyilestiriyorum ağzına alınca tekrar yara yapıyor of of meme sıralamasında helak oldum
Allah yardımcın olsun

Daha bugün bunun ile ilgili bir video gördüm eczaneden serum hortumu alıp serçe parmağına yapıştırıyorsun öncesinde sütünüzü sağıp kaba koyun parmağınızı emerken ile hortumdan sütü çekiyor sizin parmağınızı emmesi damaklarını güçlendiriyormuş
Anlamadım sistemi vidoenun başlığı neydi bende arataim

Slm kizlar kizim 2 aylık oldu 2gundur emmek istemiyor mama vermek istemiyorum çok aç meme ağzına girdigi gibi ağlamaya başlıyor hasta değil boğazında bir sorun yok.neden böle yapıo bu durumu yaşayan oldu mu aranızda
Ah ahhhhh en dertliniz benim herhalde bu konuda kızım hemen hemen 2 aydan beri emmek istemiyor memeyi red ediyor şuan 4.ayına girdi çok şükür ama zorla veriyorum memeyi baş bas bağırıyor cnm asla ek birşey verme memeyi bırakır Allah korusun ben ayakta gezdiğim yerde veriyorum daha neler neler denedim hmn pes etme 👍

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlanda 3. Ayında memeyi istemiyordu zorla uykuluyken falan veriyordum o ay sadece 300 de aldı asla mama vermedim sabırlı oldum emdiği kadar emzirdim çöl şükür 4. Aydayım düzeldi ama 1 ay sürdü nerdeyse baya araştırdım bebekler bazı dönemlerde meme reddi yaşarmış youtubedan videoları izle faydasını görürsün inş ama. Mama vermeni tavsiye etmem bu defa kökten emmek istemez mamaya alışınca 🙏🏻

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Daha neler ben ölürüm öle bişey olsa daha 2 aylık bakamıyorum zaten

Canım emin misin valla korkuttun beni

Benim ki bibereon bile almıyor 😭

Benim ki bibereon bile almıyor 😭
Ben hem biberonla mama veriyorum hemde beni emiyor ama şimdi biberon tutmuyor meme tutuyor ama sütüm yetmediği için doymuyor, şimdi mama değiştirdim bide biberon değiştiricem inşallah alır da rahatlarım yoksa halim vahim valla, Allah yardımcın olsun seninde canım ama intertte biraz bakındım pamukçuk olabilirmiş bide 2. Ay atağı varmış sanırım onuda yaşıyoruz aynı anda

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlanda 3. Ayında memeyi istemiyordu zorla uykuluyken falan veriyordum o ay sadece 300 de aldı asla mama vermedim sabırlı oldum emdiği kadar emzirdim çöl şükür 4. Aydayım düzeldi ama 1 ay sürdü nerdeyse baya araştırdım bebekler bazı dönemlerde meme reddi yaşarmış youtubedan videoları izle faydasını görürsün inş ama. Mama vermeni tavsiye etmem bu defa kökten emmek istemez mamaya alışıncadikkat

Benim oğlanda 3. Ayında memeyi istemiyordu zorla uykuluyken falan veriyordum o ay sadece 300 de aldı asla mama vermedim sabırlı oldum emdiği kadar emzirdim çöl şükür 4. Aydayım düzeldi ama 1 ay sürdü nerdeyse baya araştırdım bebekler bazı dönemlerde meme reddi yaşarmış youtubedan videoları izle faydasını görürsün inş ama. Mama vermeni tavsiye etmem bu defa kökten emmek istemez mamaya alışınca 🙏🏻
Evet haklısın emmeyince uyumuyor gözleri kan çanağına dönüyor sürekli ağlıyor mama vermek zorunda kalıyorum onu da emmiyor sikiyorum ağzına sen iyi dayanmissin

Ben hem biberonla mama veriyorum hemde beni emiyor ama şimdi biberon tutmuyor meme tutuyor ama sütüm yetmediği için doymuyor, şimdi mama değiştirdim bide biberon değiştiricem inşallah alır da rahatlarım yoksa halim vahim valla, Allah yardımcın olsun seninde canım ama intertte biraz bakındım pamukçuk olabilirmiş bide 2. Ay atağı varmış sanırım onuda yaşıyoruz aynı anda
Bakıyorum aguzna kulağına her tarafına göze gelen rahatsız edecek bişey var mı die yok .inşallah senin istediğin gibi olur benim kızımda duzelir .bu atağı bende okudum ama her ay atak mi olur öle demiş doktorun biri

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Meme uci icin ben krem kullanyorum cabuk ilesdiryor hic aci falanda olmiyor
Bende krem kullanıyorum iyileşiyor benim kız tekrar acitip yenden sulandırıyor beni ben hepsinde 3 ay bu sorunu yaşadım ağız yapıları gelişene kadar

Sorun değil sizin düşündüğünüz bizde düşünüp yaptık ama almıyor uyku sersemligi ile bı iki saniye çekio beni gözlerini açıp beni görünce birakip ağlıyor

Allah yardımcın olsun

Anlamadım sistemi vidoenun başlığı neydi bende arataim
Elimiz verip şırınga ile besledik hastanede ekstra biz biberon yasaktı arkadaşın dediği kataterdi galiba numara ile alınıyor EDS sisteminde bakin

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.