2. Çocuk ne zaman olmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan Akpınar tarafından oluşturulan 2. Çocuk ne zaman olmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,847 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2. Çocuk ne zaman olmalı
Konbuyu başlatan Dilan Akpınar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melekannesi

Dilan Akpınar

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 aylık oğlum var sezeryanla doğdu ve kolik bebekti şimdi bana etrafimdakiler diyor bidaha doğur beraber büyür bende biraz daha durma taraftarıyım oğlum 4 5 yaşında olunca olmasını istiyorum sizin fikirleriniz neler

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 aylık oğlum var sezeryanla doğdu ve kolik bebekti şimdi bana etrafimdakiler diyor bidaha doğur beraber büyür bende biraz daha durma taraftarıyım oğlum 4 5 yaşında olunca olmasını istiyorum sizin fikirleriniz neler
Sen en iyisini düşünmüşsün bence bırak büyüsün iki çocuk birden olunca zor oluyor şuan kızım 4 yaşında 4_5 aylık hamileyim en güzeli büyütmek emin ol cnm🌹

Dilan Akpınar

Kayıtlı Üye
rank

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bendece birak biraz hayatini yasa iki tane olunca zor oluyor benimde 6 yasinda bi kizim var simdi ikincisi yolda kizm olunca iki si buyur birdaha olsun dediler ama diyenler gelip yardim etmezler kocada iste olan bana olurdu

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kolik bebek zor Allah sabır, güç versin. Sen kendini ne zaman hazır hissediyorsan o zaman 2. Bebeği planla. 2 yaşından sonra düşünebilirsiniz ama önemli olan senin psikolojik ve fizyolojik olarak hazır hissetmen.

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
En iyisini düşünmüşsün bende sezeryan doğum yaptım kızım 3 yaşında şimdi 21 haftalık hamileyim doktor 3 sene araları var iyi yapmışsın dedi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bakacak büyütecek olan sensin millet diyor yapsam mı düşüncesine girme bence, bide oğlun küçük şimdi hamile kalsan doğduğun da oğlan daha 1 buçuk bile olmayacak bi yandan iyi beraber arkadaş gibi büyürler ama onlar büyüyene kadar sen ne hale gelirsin o daha önemli bence benim iki oğlan arasında 4 yaş var ama bazen onlar bile illallah ettiriyor çok zor çocuk bakmak büyütmek şimdi doğacak olanla küçüğünde 4 olacak araları sen kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman yaparsın milletin lafına bakma boşver

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar