2. Çocuk ne zaman olmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan Akpınar tarafından oluşturulan 2. Çocuk ne zaman olmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,850 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2. Çocuk ne zaman olmalı
Konbuyu başlatan Dilan Akpınar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melekannesi

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 aylık oğlum var sezeryanla doğdu ve kolik bebekti şimdi bana etrafimdakiler diyor bidaha doğur beraber büyür bende biraz daha durma taraftarıyım oğlum 4 5 yaşında olunca olmasını istiyorum sizin fikirleriniz neler
Sen millete bakma her ikisine de sen bakacaksın kimsenin yardımı olmuyor. Benim iki doğum arası 4 sene . Sen maddi manevi olarak ne zaman müsaitsen o zaman düşün ikinci bebeği

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle 3 4 sene sonra düşünülmeli kızım 13 aylık ve 8 aylık da hamileyim o kadar zor ki şu an iyi günlerim olduğunu da biliyorum özellikle doğumdan sonra ne kadar zorlanıcağımın farkındayım eşimin aklına uydum olsun olsun bir tane daha diye tutturdu ama bir daha mı en az 5 6 sene sonra o da belki 😬🙄

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Bence bekle benim 3 tane evladim var büyük oglum ve ortanci arasi 2 yas var bana göre iyi ama kizim hic planli degildi ve ortanciyla 14 ay var ve ben zorlaniyorum. Herkez iyi yaptin diyor ama bakan benim. Yardim edende yok malesef. Yardim istesem herkezin isi gücü oluyor. Babam ve kaynanam kancer. Onlara yardimci olmadigim icin laf yiyorum.

arzumsun

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 aylık oğlum var sezeryanla doğdu ve kolik bebekti şimdi bana etrafimdakiler diyor bidaha doğur beraber büyür bende biraz daha durma taraftarıyım oğlum 4 5 yaşında olunca olmasını istiyorum sizin fikirleriniz neler
benim de 2 yasimda kizim var sezeryan dogumlu ve suan 8 aylik hamileyim ama gercemten zor kizimla cok ilgilenemiyorum bi yandan üzüluyorum ona haksizlik oluyor diye diger taraftan kardesi olucak zor gercekten

Anneysen

Kayıtlı Üye
rank
Bu konu biraz tartisila bilir bir konu . Çünkü herkes farklı bakiyor. Kimileri maddiyata bağlıyor kimileri maneviyata . Aslında her şey aile içindeki huzura bağlı. Valla , şimdi eşinle aran ne kadar iyi , o seni sen onu gerçekten seviyor ve bir birinize değer veriyor musunuz asıl konu bu bence . Çünkü çocuk bereketiyle gelir , cocuk berekettir mutluluktur. Cocuk oldu bereketimiz kacti huzurumuz yok diye bilir mi eğer eşler bir birlerine değer veriyorsa. Bence ne kadar erken arka arkaya doğum yapa bilirsen o kadar iyi , Çünkü yaş ilerledikçe hem doğum hem bakım zorlaşa bilir tatlım. Hemi de çocuklar seninle beraber buyur rahat edersin. Benden söylemesi 😉

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Vala şuan çok erken ikinci çocuk için ben de çabuk yaptım ilk oğlum 1 yıl 3 aylıktı hamile kaldım aralarında iki yaş var evet fazla sıkıntı çektim çok şükür beraber büyütüp gittiler yani önce cefa sonra sefasını insan çekiyor 😉yinede sen bilirsin

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Bence 2 yaş olmalı aralarında benim ikitane oğlum var 2 yaş var aralarında.İyiki de yapmışım şimdi biri 11..diğeri 9 yaşında dışarı çıkamasalar bile evde arkadaş gibi oynuyolar.En azından dışarda arkadaşa gerek kalmıyo Osanmıyolar
Tabiki büyütürken zor olacak kolay ne varki kendi rahatlığımızı düşünüyoz ama tek çocukla olmuyo büyüdükçe arkadaş yada dışarıyı istiyo
Dışarıdan sa evde kardeşiyle oynaması daha iyi

Benim ilk kızım 5 yaşında ikincisi de yeni doğdu aralarında 5 yaş var bence ideal yaş aralığı iyi sende iyi düşünmüşsün canım

İ

İkranurun annesi :)

Guest
Kesinlikle 3 4 sene sonra düşünülmeli kızım 13 aylık ve 8 aylık da hamileyim o kadar zor ki şu an iyi günlerim olduğunu da biliyorum özellikle doğumdan sonra ne kadar zorlanıcağımın farkındayım eşimin aklına uydum olsun olsun bir tane daha diye tutturdu ama bir daha mı en az 5 6 sene sonra o da belki 😬🙄
Ayni durumdayiz hemen hemen benim de kizim 1 yasinda ben de 18 haftalik hamileyim rabbim yardimcimiz olsun ayni dusuncedeyim ama buyuk konusmamak gerek onu anladim 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar