2. Doğum kolay olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatoş🌹şeyma tarafından oluşturulan 2. Doğum kolay olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,207 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2. Doğum kolay olur mu
Konbuyu başlatan Fatoş🌹şeyma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
55 gün oldu bende 2. Dogumumu yapalı ilkine göre daha kolaydı benimki
Ilkinden insan ne yaşayacağını bilmediği için korku olmuyo yani bende öyle olmuştu olmuştu bunda cok korkuyodum taki yazana kadar 😊😊tskr ederim valla rahatladim peki ilkine gore onu rahat kilan ne sancimi daha az oluyor yoksa bebek daha kisa surede mi çıkıyor çünkü ben tam 5 gün doğum sancisi çektim bunda kac gün çekerim kara kara onu düşünüyorum 😣😣😣😣🌷🌷🌷🌷

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Ilkinden insan ne yaşayacağını bilmediği için korku olmuyo yani bende öyle olmuştu olmuştu bunda cok korkuyodum taki yazana kadar 😊😊tskr ederim valla rahatladim peki ilkine gore onu rahat kilan ne sancimi daha az oluyor yoksa bebek daha kisa surede mi çıkıyor çünkü ben tam 5 gün doğum sancisi çektim bunda kac gün çekerim kara kara onu düşünüyorum 😣😣😣😣🌷🌷🌷🌷
Sanciların şiddeti ayni canım ama benim acilmam daha kısa sürede oldu ilkine göre birde benim ilkinde bebek doğana kadar 3 saat ıkınıp durdum bunda masaya uzandım kadin dedi 4 5 defa ıkındın mi tamamdır aynıda öyle oldu 20 dkda kucagimdaydı ama ben çok dolaştım durdum sancilarim başladıktan sonra

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Sanciların şiddeti ayni canım ama benim acilmam daha kısa sürede oldu ilkine göre birde benim ilkinde bebek doğana kadar 3 saat ıkınıp durdum bunda masaya uzandım kadin dedi 4 5 defa ıkındın mi tamamdır aynıda öyle oldu 20 dkda kucagimdaydı ama ben çok dolaştım durdum sancilarim başladıktan sonra
Dolaşmak daha iyi değilmi açılması için
Tskr ederim 🌹🌹🌹⚘⚘⚘🌷🌷🌼

rabiaa

Kayıtlı Üye
rank
2. Çocuğuma hamileyim doğumada az kaldi malum gün geçtikçe daha çok korkuyorum ilkinde insan bisey bilmeden gidince korkusuda çok olmuyo acaba 2. Çocukta normal doğum diğerine göre daha kolay olurmu bilginize ihtiyacim var canlarim😘😊😊😃🤗🤗🤗🤗🤗😍
bende ilk doğumunda ilk olduğu için bilmiyorum sancıyı korkuyu ikincide aynı değişen olmadı herkezin aynı olmuyo kimi kolay geciriyo kimi zor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar