2. Doğum kolay olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatoş🌹şeyma tarafından oluşturulan 2. Doğum kolay olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,246 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2. Doğum kolay olur mu
Konbuyu başlatan Fatoş🌹şeyma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
🤓🤓🤓 ay insallah kolay geçer 2 gun önce nst için doğumhane gittim tiklim tiklim bide nasil bağırıyorlar ikkiinn😝😝korktum valla buranin ebeleri çok vicdansiz ya allahin belalari😢😢😢😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şu ot işe yariyosa bende yapayim 😃😃😃🤗

Şu ot işe yariyosa bende yapayim 😃😃😃🤗
Valla canm özel hastane de doğum etmek istiyorum kısmet olursa ilkini devlette yaptım ama anamı aglattilar pislikler

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ebede basiyo aslinda ama çağırsam gelirmi ki benim doktorum sasece sezeryana giriyo doğumhane ye hic uğramaz 3 tane uzun yillardir orda çalışan ebe var 🤔🤔🤔🤗
Ebe bilmil hayvan gbi basio salaklarr ..kknus doktorunla domtorun girsin bende develtte dogm yaptim doktorum girdi hemen dgm yaptim bsi yapmio sdce karnina hafif basio do oluo altan bakmio bsi yapmio ..

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Valla canm özel hastane de doğum etmek istiyorum kısmet olursa ilkini devlette yaptım ama anamı aglattilar pislikler
Her yerde aynilar demi sanki paralarini almiyolar allahin cezaları 😣

Ebe bilmil hayvan gbi basio salaklarr ..kknus doktorunla domtorun girsin bende develtte dogm yaptim doktorum girdi hemen dgm yaptim bsi yapmio sdce karnina hafif basio do oluo altan bakmio bsi yapmio ..
Inşallah gelir kiz odasinda bile dogru dürüst bulamiyoz adami hep ameliyatta artik şansıma bağlı 🤓🤓

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Insallah dediğini yapcam hem doktordan çekinirler iyide davranırlar bana😀 ben nts ye girdim bi dahaki kontorumede 2 hafta var ama gitmeyi düşünmüyorum 😐vana gitcem burda olmican
Doktordan aynen cekniolar ben skyt ettm insn oldular cnm doktor onlara da kizdi ya .. doktorun yaninda kendini guvende hissedersin cnm ..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar