Sorum var 2.evlat

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde efeannesi tarafından oluşturulan 2.evlat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 830 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2.evlat
Konbuyu başlatan efeannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve uzel

efeannesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlum bı buçuk yaşında 3haftalik bebeğim var ben çok zorlanıyorum belki başka anneler güçlüdür baş ediyodur gerçekten ben baş edemiyorum kafayı yemek üzereyim heleki tek kaliyosan dahada zor mesela bebeğim gece agliyo oğlum u da uyandiriyo oda daha küçük uyanınca agliyo oda beni kucağına al diyo meme bile istiyo düşünebiliyomusun🤷gidip gelip dövüyor bu iki keredir bebeğin yüzünü cizdi.huyu aşırı değişti canım planlı bişey olsaydı şimdi asla çocuk yapmazdım ama nasip işte oldu 🤦 yapcak bişey yok başa gelen çekilir.ama senin oğlun büyük belki o kadar kiskanmaz canım inşallah benimki gibi olmaz yoksa çok zor.ben hep sinirden ağlıyorum 😓
Benimkide kazayla oldu cnm aslinda planında yoktu hayırlısı diyelim Çok zor ya aralarında 10 yaş olması lazım aslında 🙄

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide kazayla oldu cnm aslinda planında yoktu hayırlısı diyelim Çok zor ya aralarında 10 yaş olması lazım aslında 🙄
10da çok mu fazla olur 🥰 yaşlanınca da bakilmiyo ya bebek 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallha kuzum ayni duygylari bende yasasom ben aralarinda 8 yas var halede suan kiskanclik yaşıyoruz o evreyi daha gecemedik cok zor inan
Zor ki ne zor 🙄neler yaşıyoruz bı bilseniz Allah'ım yardım etsin bütün annelere
Bı de sabır versin inşallah 🤲

Merve uzel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 .ci bebeğim olucak Insalah oda oğlan 3 yaşında oğlum var içimde hamile kaldigimdan beri burukluk var ilk oğluma karşı ya diğeri doğunca çok kiskanirsa ona yetemessem diye çok üzülüyorum sizdede oldumu 😒 yoksa doğunca ole olmuyormu
Canim şuan kızım 3 yasinda dogumada 1 ay kaldı oğlum olacak inşallah Allahin izniyle ikisinede bakarız 🐥😍

Tüm sayfalar yüklendi.