Sorum var 2.evlat

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde efeannesi tarafından oluşturulan 2.evlat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 837 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2.evlat
Konbuyu başlatan efeannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve uzel

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok çocuk olunca nasıl ilgilenecem babada çalışıyor napsin mecburen iste
Haklısın canım gerçekten insan tek başına çok zorlanıyor iki tane gerçekten zor oluyor bakımları filan insan kendine vakit ayıramiyor artık vallahi helal olsun eskiden üst üste çocuk doğurup nasıl hepsi ile baş etmişler bilmiyorum

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım gerçekten insan tek başına çok zorlanıyor iki tane gerçekten zor oluyor bakımları filan insan kendine vakit ayıramiyor artık vallahi helal olsun eskiden üst üste çocuk doğurup nasıl hepsi ile baş etmişler bilmiyorum
Gamzem ortalık ta kotu tacizcisu tecavüzcusu kapının önünde çocuk oynatamiyorsun devir kotu Allah çocuklarımı kötüler den korudun iyilerle karşılaştırsin o yüzden evlat şimdi zor eskiden ortam bundan temizmis annemler öyle derdi

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 .ci bebeğim olucak Insalah oda oğlan 3 yaşında oğlum var içimde hamile kaldigimdan beri burukluk var ilk oğluma karşı ya diğeri doğunca çok kiskanirsa ona yetemessem diye çok üzülüyorum sizdede oldumu 😒 yoksa doğunca ole olmuyormu
Canım benim oğlum bı buçuk yaşında 3haftalik bebeğim var ben çok zorlanıyorum belki başka anneler güçlüdür baş ediyodur gerçekten ben baş edemiyorum kafayı yemek üzereyim heleki tek kaliyosan dahada zor mesela bebeğim gece agliyo oğlum u da uyandiriyo oda daha küçük uyanınca agliyo oda beni kucağına al diyo meme bile istiyo düşünebiliyomusun🤷gidip gelip dövüyor bu iki keredir bebeğin yüzünü cizdi.huyu aşırı değişti canım planlı bişey olsaydı şimdi asla çocuk yapmazdım ama nasip işte oldu 🤦 yapcak bişey yok başa gelen çekilir.ama senin oğlun büyük belki o kadar kiskanmaz canım inşallah benimki gibi olmaz yoksa çok zor.ben hep sinirden ağlıyorum 😓

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar 2 .ci bebeğim olucak Insalah oda oğlan 3 yaşında oğlum var içimde hamile kaldigimdan beri burukluk var ilk oğluma karşı ya diğeri doğunca çok kiskanirsa ona yetemessem diye çok üzülüyorum sizdede oldumu 😒 yoksa doğunca ole olmuyormu
Vallha kuzum ayni duygylari bende yasasom ben aralarinda 8 yas var halede suan kiskanclik yaşıyoruz o evreyi daha gecemedik cok zor inan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gamzem ortalık ta kotu tacizcisu tecavüzcusu kapının önünde çocuk oynatamiyorsun devir kotu Allah çocuklarımı kötüler den korudun iyilerle karşılaştırsin o yüzden evlat şimdi zor eskiden ortam bundan temizmis annemler öyle derdi
Aynen öyle kuzum ya doğru söylüyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar