2. Kez sezeryan doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan 2. Kez sezeryan doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,672 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2. Kez sezeryan doğum
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Sezaryen pişmanlıktır, benim en büyük travmam.ilk bir hafta bebeğimle zor ilgilendim ameliyattan sonra, halen büyük tuvalete çıkarken kasıklarım ağrıyor. 1 ay sürdü toparlanmam.

Cansu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. Benim ilk sezeryanım çok iyi geçti ağrımda sızımda olmadı belden uyuşturma yapmıştı doktorum. Şimdi 1 buçuk haftamız var doguma ve ben çok rahatım stres yapmadan gene allahın izniyle ağrısız gidip gelicem. Normal dogumun verdiği stresi yaşamak istemiyorum. Kendi psikolojim için sezeryan rahat oluyo bana.

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. Benim ilk sezeryanım çok iyi geçti ağrımda sızımda olmadı belden uyuşturma yapmıştı doktorum. Şimdi 1 buçuk haftamız var doguma ve ben çok rahatım stres yapmadan gene allahın izniyle ağrısız gidip gelicem. Normal dogumun verdiği stresi yaşamak istemiyorum. Kendi psikolojim için sezeryan rahat oluyo bana.
sezeryan sonrası için endişeliyim ondan öncesi çok şükür rahatım ama işte sonra uyuşukluk korkutuyor beni 🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.