2 kontrol arasi ne kadar olmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Türkan tarafından oluşturulan 2 kontrol arasi ne kadar olmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,071 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 kontrol arasi ne kadar olmalı
Konbuyu başlatan Türkan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba 17+2haftalık hamileyim mart'ın 11 inde kontrolüm vardı hem cinsiyet hem 2 li test için cinsiyet belli olmadı ama testin sonucları iyi geldi 3 lü tarama yapıldı fakat 4 lü ultrason için 20-22 hafta arası cektir gel dedi sizce arada kontrol olması gerekmiyormu 22 hafta 28 nisana denk geliyor ?

R

Ramses

Guest
Kızlar meraba 17+2haftalık hamileyim mart'ın 11 inde kontrolüm vardı hem cinsiyet hem 2 li test için cinsiyet belli olmadı ama testin sonucları iyi geldi 3 lü tarama yapıldı fakat 4 lü ultrason için 20-22 hafta arası cektir gel dedi sizce arada kontrol olması gerekmiyormu 22 hafta 28 nisana denk geliyor ?
Bence durumu iyiyse gerek yok 4 ki teste kesinlikle para tuzağı ama yinede sen bilirsin evet 20 ile 22 hafta arası oluyor 4 ki test o testte kötü bişey olsada. Doktorlar muayenede söylüyorlar . Fuzuli masrafa gerek yok Allah ne verirse hayırlısını verir .

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Normal bir hamilelikse hersey yolundaysa bencede arada kontrol olmasına gerek yok canım bendede ilk zamanlar ayda 1 gittim
annemler de bi gidelim doktor unutmuş olabilir diyolar bilemedim gitsemmi gitmesemmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal bir hamilelikse hersey yolundaysa bencede arada kontrol olmasına gerek yok canım bendede ilk zamanlar ayda 1 gittim
1 ayı da geciyor benimki bilmiyorum canım ya

Eedemciozlem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben özele gidiyorum ayda bir çağırıyor doktorum sIzinki tarih vermiyormu

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım ben detaylı ultrasona bile gitmedim. üçlü testleri geçtim detaylı ultrasona gitmek istemedim. Eğer herşey yolundaysa dörtlüye gerek yok inan. Ben özele gidiyorum her ay düzenli doktorum kontrole çağırıyor. Herşey yolunda çok şükür . Senin kararın yinede ama bence gitme yani

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben özele gidiyorum ayda bir çağırıyor doktorum sIzinki tarih vermiyormu
Ben devlete gidiyorum 11 martta gittim hem 3lü test yaptı bana sonra 20-22 hafta arası ultrason cektir gel dedi normalde 2 haftada 3 haftada bir çağırıyordu bende acaba unuttu mu çağırmayı diye düşünüyorum

Canım ben detaylı ultrasona bile gitmedim. üçlü testleri geçtim detaylı ultrasona gitmek istemedim. Eğer herşey yolundaysa dörtlüye gerek yok inan. Ben özele gidiyorum her ay düzenli doktorum kontrole çağırıyor. Herşey yolunda çok şükür . Senin kararın yinede ama bence gitme yani
4 lü ultrason önemli dedi gitmesem de olmaz yani

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Gere
Gerek yok bence bende bi sorun olmadığı zamn daha ayda 1 gidiyodum son haftalarda zaten çok sık gitmn gerekecek

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ben devlete gidiyorum 11 martta gittim hem 3lü test yaptı bana sonra 20-22 hafta arası ultrason cektir gel dedi normalde 2 haftada 3 haftada bir çağırıyordu bende acaba unuttu mu çağırmayı diye düşünüyorum

4 lü ultrason önemli dedi gitmesem de olmaz yani
Bak canım sıkıntı varsa doktor dörtlü üçlü teste gönderiyor. Senin de çok şükür doktor herşey yolunda demiş. Ama yine tercih sizin tabiki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar