22+1 kontrol 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 22+1 kontrol 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,321 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 22+1 kontrol 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranın annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar iyi akşamlar hepinize öncelikle nasılsınız ne var ne yok? Minikler nasıllar?
Gelelim konuya bir çoğunuz biliyor gebeyim ve minik kendini göstermemede ısrarcı yarın saat 11 de kontrolüm var 😂😂sizden dua istiyorum kendini bu sefer göstersin nolur 😂😂🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin amin inşallah meraktan çatlatacak bizleri az kaldı 😂
Ay valla teyzesi yaa deli etti beni görsen varya mervem bir tekme atıyor hele kayra konuşsun 😂😂kayraya kardeş diyorum gelip göbeğime yatıyor kız 😍. Yuşam nasıl kuzu sne nasılsın konuşamadık

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ay valla teyzesi yaa deli etti beni görsen varya mervem bir tekme atıyor hele kayra konuşsun 😂😂kayraya kardeş diyorum gelip göbeğime yatıyor kız 😍. Yuşam nasıl kuzu sne nasılsın konuşamadık
Oy maşallah ikisinede ama içime kız doğuyor ilk günden beri 😂 Kayra prensimide yerim Allah abi olacak ya 😍 Yuşa Han'da nasıl olsun yeni yeni farklı şeylere alerjileri çıktı ek gıdayı çok zor deniyoruz artık çocuk istemiyor daha

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi akşamlar hepinize öncelikle nasılsınız ne var ne yok? Minikler nasıllar?
Gelelim konuya bir çoğunuz biliyor gebeyim ve minik kendini göstermemede ısrarcı yarın saat 11 de kontrolüm var 😂😂sizden dua istiyorum kendini bu sefer göstersin nolur 😂😂🤲🏻
İnşallah gosterirde bizde meraktan catlamariz canm 🤭 ya şimdiden kendini gizliyor minak bende sabah kontorule gidicem 37 haftam bakalım şekerim nasil olmuş hertarafim şisimis yüzüm burnum ayaklarım elerim 🤭🤣🤣 inşallah hayirli haberlere döneriz canm 🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hadi inşallah bu sefer gösterir ya hepimiz bekliyoruz dört gözle🤭

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum iyiyim oğlumla oynuyorum teyzesi hadi güzel haberlerle inşallah içime kız doguyor yaramazlık yapmasin göstersin artık 🤣

Rabbim hayırlı haberler aldırsın kuzum inşaAllah kendini gösterir minik ,annesi😊🤲🌹

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oy maşallah ikisinede ama içime kız doğuyor ilk günden beri 😂 Kayra prensimide yerim Allah abi olacak ya 😍 Yuşa Han'da nasıl olsun yeni yeni farklı şeylere alerjileri çıktı ek gıdayı çok zor deniyoruz artık çocuk istemiyor daha
Ciddi misin mervem ya off ya bir düzelemedi yavrum . Tam düzelir büyüdü diyorum yine bir şeyler çıkıyor.
Evet teyzesi yarın öğrenirsem ilk sana yazacağım 😂😂bakalım dediğin tutacak mı teyzesi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah gosterirde bizde meraktan catlamariz canm 🤭 ya şimdiden kendini gizliyor minak bende sabah kontorule gidicem 37 haftam bakalım şekerim nasil olmuş hertarafim şisimis yüzüm burnum ayaklarım elerim 🤭🤣🤣 inşallah hayirli haberlere döneriz canm 🥰
Amin kuzum amin ahahahhaha minikler yoruyor bizi

Hadi inşallah bu sefer gösterir ya hepimiz bekliyoruz dört gözle🤭
İnşallah kuzum

Kuzum iyiyim oğlumla oynuyorum teyzesi hadi güzel haberlerle inşallah içime kız doguyor yaramazlık yapmasin göstersin artık 🤣
Ay inşallah teyzwsi yaa yerim onu gülüyoe mu sana 😍😍

Rabbim hayırlı haberler aldırsın kuzum inşaAllah kendini gösterir minik ,annesi😊🤲🌹
İnşallah kuzum sen nasılsın ayağın nasıl

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ciddi misin mervem ya off ya bir düzelemedi yavrum . Tam düzelir büyüdü diyorum yine bir şeyler çıkıyor.
Evet teyzesi yarın öğrenirsem ilk sana yazacağım 😂😂bakalım dediğin tutacak mı teyzesi

Amin kuzum amin ahahahhaha minikler yoruyor bizi

İnşallah kuzum

Ay inşallah teyzwsi yaa yerim onu gülüyoe mu sana 😍😍

İnşallah kuzum sen nasılsın ayağın nasıl
Benimki büyüdükçe düzelmiyor dahada işin içinden çıkılmaz hale geliyor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.