22+1 kontrol 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 22+1 kontrol 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,367 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 22+1 kontrol 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranın annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende 21 deyim.sizinle ayni ya arkası dönük yada kapatmış oluyo tam net bi cinsiyet söyleyediler 3 doktor bakti 😀 ocaktaki ultrason u bekliyom herseyi unisex alicam gibi 😂kiza benziyor demişti 16 da detaylı ultrason daki radyolog göremedi o hafta tahmin olur anca dedi o da şaka gibi 6 aylik oldu bekledim😆
Benimde iki farklı doktor kıza benziyor ama net değil dediler hala kendini göstermiyor kız gına geldi doktora diyorum oda öprenirsin annesi detaylıda gösterir diyor ama bana nedense o zaman bile net öğrenemeyecek mişim gibi geliyor😂😂

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız yazıyı yazdıktan sonra uyumuşum rüyamda doktor detaylıda maşallah annesi kız geliyor diyordu 🤭🤭hayılara vesile olsun inşallah 🙏🏻. Amin canım ne isim düşünüyorsunuz prensese
Rabbim hayırlara vesile etsin inşallah 🤲
İsim olarak tam belli etmemişiz sadece aklımdan efnan yada Ebrar geçirdim oda sadece ben daha babası ile karar vermemişiz oda biraz daha bakalım
Bakalım neye karar verecez ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Rabbim hayırlara vesile etsin inşallah 🤲
İsim olarak tam belli etmemişiz sadece aklımdan efnan yada Ebrar geçirdim oda sadece ben daha babası ile karar vermemişiz oda biraz daha bakalım
Bakalım neye karar verecez ☺️
Sağlıklı olsunda oda karar verilir inşallah canım benim 🤲🏻. Efnan da çok güzelmiş kulağa hoş geliyor

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 21 deyim.sizinle ayni ya arkası dönük yada kapatmış oluyo tam net bi cinsiyet söyleyediler 3 doktor bakti 😀 ocaktaki ultrason u bekliyom herseyi unisex alicam gibi 😂kiza benziyor demişti 16 da detaylı ultrason daki radyolog göremedi o hafta tahmin olur anca dedi o da şaka gibi 6 aylik oldu bekledim😆
Benim de 7. Ayda belli etti kendini halada korkuyorum ya doktor yanlış gördüyse diye çünkü bizimkiler herkes kız istiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıklı olsunda oda karar verilir inşallah canım benim 🤲🏻. Efnan da çok güzelmiş kulağa hoş geliyor
Evet efnan ismi çok hoşuma gidiyor
Anlamı cennet bahçesindeki güzel yüzlü kız demek miş bakalım babası başka isim ara koymasa ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Benim de 7. Ayda belli etti kendini halada korkuyorum ya doktor yanlış gördüyse diye çünkü bizimkiler herkes kız istiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet efnan ismi çok hoşuma gidiyor
Anlamı cennet bahçesindeki güzel yüzlü kız demek miş bakalım babası başka isim ara koymasa ☺️
Ahhha bende sen gibi cimsiyeti öğrenince sanırım bir zaman kıyafet alamam 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.