22+1 kontrol 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 22+1 kontrol 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,419 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 22+1 kontrol 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranın annesi

Hemsirehanım❤️

Kayıtlı Üye
rank
Orası öyle kuzum. 🤲🏻. Önceliğimiz sağlıklı olması 😂😂eşim zaten kız değilse 3. De şansımızı deneriz diyor 😂😂manyak taktı kız öocuğuna hoş onuda anlıyorum hep kızı olsun istiyormul
Yaa kız da erkek de evlat ama tatları bambaşka gerçekten birbirinden apayrı birbirinden değerli. Allah ikisini de yaşamanı nasip etsin ❤️

Evet canım bir hafta geri eşimde diyor son regl tarihini yablıl söylüyorsun dedi ben 24 temmuz biliyorum eşim 29 temmuz du diypr😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

29 olunca doğru çıkıyor usg ama

Yok kuzu kendini resmen kapatıyor 😂😂

Yine göstermedi kuzu 😂😂
🤣🤣 Adama bak senin son âdet tarihini senden iyi mi biliyor, bide onun dediği gibi hesaplayinca doğru çıkıyor diyon🤣 eğer gerçekten öyleyse yuh sana adam seni senden iyi biliyor 🤣🤣

Sona

Kayıtlı Üye
rank
İki kez özelw gittim de ne oldu oda görmedi 😂😂
Cikotala yemesen bacaklarini acmaz canm benim bebek 18 haftalarda hic bacaklarini acmiyordu birde ne zaman gidiceksin 😩qiz merak ediyoruz bizde canm senin minak baya yordu hepimizi🤭

Yaa kız da erkek de evlat ama tatları bambaşka gerçekten birbirinden apayrı birbirinden değerli. Allah ikisini de yaşamanı nasip etsin ❤️
Bende iki qizim var erkek bebek hep isdiyordum Allah cok şükür onuda verdi bana sağ salamat qucama alsam qiz hep aneci oluyor kendi kendime dusunuyorum ki bebeyim geldinde qizlarimi ayri seckintilik yapmayacim bebekle vakit keciribde qizlarimi unutmayicim 😟🥰

Hemsirehanım❤️

Kayıtlı Üye
rank
Cikotala yemesen bacaklarini acmaz canm benim bebek 18 haftalarda hic bacaklarini acmiyordu birde ne zaman gidiceksin 😩qiz merak ediyoruz bizde canm senin minak baya yordu hepimizi🤭

Bende iki qizim var erkek bebek hep isdiyordum Allah cok şükür onuda verdi bana sağ salamat qucama alsam qiz hep aneci oluyor kendi kendime dusunuyorum ki bebeyim geldinde qizlarimi ayri seckintilik yapmayacim bebekle vakit keciribde qizlarimi unutmayicim 😟🥰
💜💜

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Selam inşallah bu sefer gösterir hayırlı evlat olsun en güzeli o
Allah razı olsun canım benim ama yine göstermedi 😂😂

Benim eşim de üçüncüyü istiyor kız olması için 🥰dedim hee nasılsa ben bakıyorum tabiki isticeksin kusura bakma ben çok yıprandım bu iki çocukla eğer bakacaksan yardımcı olacaksan olur onun dışında istemiyorum dedim 🤷
Bende şimdi istemiyoeum 8 9 yıl sonra diyorum iyi korunmak lazım diyor dlaga geçer gibi 😂

Amin canım amin rabbim önce sağlık versin inşallah 🙏🏻

🤣🤣 Adama bak senin son âdet tarihini senden iyi mi biliyor, bide onun dediği gibi hesaplayinca doğru çıkıyor diyon🤣 eğer gerçekten öyleyse yuh sana adam seni senden iyi biliyor 🤣🤣
Ooo eşim diye demiyorum ama tc kimlik numaramı bana ait ne varsa her şeyi benden iyi ezbere bilir. Regl günümü bile takip eder yani Allah razı olsun bir kere bir yerde benim bilgilerim istendi eşim tak tak sayıyor hepsini amca da kızım bu adamı nerden buldun diye bana gülüyordu 😂😂

Canım zaten her gitmemde kesin vişne suyu ve çikolata yerim ama yok bugun gittim ama yok girmeden önce kek yedim çikolata ama yok bana mısın demedi 😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bil bakalım yine ne yaptı 😂😂. Ay yok bu çocuk kendini göstermiyor doktor bile dedi açmıyor bacağını diye

Yok ya göstermedi yine kendini birde 1 hafta geri hoş gebeliği öğrendiğimden beri geri ama 😂😂
Olsun olsun 🤗 ay miniğe bak galiba doğunca öğrenirsin 🤗😂

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canım benim ama yine göstermedi 😂😂

Bende şimdi istemiyoeum 8 9 yıl sonra diyorum iyi korunmak lazım diyor dlaga geçer gibi 😂

Amin canım amin rabbim önce sağlık versin inşallah 🙏🏻

Ooo eşim diye demiyorum ama tc kimlik numaramı bana ait ne varsa her şeyi benden iyi ezbere bilir. Regl günümü bile takip eder yani Allah razı olsun bir kere bir yerde benim bilgilerim istendi eşim tak tak sayıyor hepsini amca da kızım bu adamı nerden buldun diye bana gülüyordu 😂😂

Canım zaten her gitmemde kesin vişne suyu ve çikolata yerim ama yok bugun gittim ama yok girmeden önce kek yedim çikolata ama yok bana mısın demedi 😂😂
Utancaq annesi utancaq nazini şimdiden görsetiyor sana 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay inşallah kuzum insanın binbir türlü şey geliyor ben şuan neden bacağını açmuyor derdimdeyim . İnşallah bacaklarında bir sorun yoktur miniğin hoş haftaya onuda öğreneceğim inşallah 🙏🏻 detaylıda
Allah'ın izniyle bi sorun yoktur bende şuan 27 haftalık oldum Allah'a çok şükür ve bebişimi geçen hafta öğrendin kız olduğunu o da kendini göstermiyordu yani 26 Cı haftada öğrendim ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Allah'ın izniyle bi sorun yoktur bende şuan 27 haftalık oldum Allah'a çok şükür ve bebişimi geçen hafta öğrendin kız olduğunu o da kendini göstermiyordu yani 26 Cı haftada öğrendim ☺️
Ayyy o kadar nasıl sabrettin kız 😂😂. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 cemi cümlemizin

Tüm sayfalar yüklendi.