22+1 kontrol 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 22+1 kontrol 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,419 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 22+1 kontrol 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranın annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hadi inşallah gösterir diyecem ama biraz zor gibime geliyor 😂 Ordada göstermezse doğuma kadar bekleyecez artık 😂
Ay ay beni meraktan çstlatacak 😂😂. Göstermezse bir kase çikolata yşyip gideceğim 😂😂. Kız doktorun yanına girmeden önce ayakları ile vurdu girdik çıt yok asla kıpırdamıyor çıktık yeniden vurmaya başladı 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ay ay beni meraktan çstlatacak 😂😂. Göstermezse bir kase çikolata yşyip gideceğim 😂😂. Kız doktorun yanına girmeden önce ayakları ile vurdu girdik çıt yok asla kıpırdamıyor çıktık yeniden vurmaya başladı 😂😂
Benim Yuşa Han da aynıydı ultrasona girmeden önce tepiniyordu ultrasonda put gibi kalıyordu. Doktor dürtükleye dürtükleye zorla oynatıyordu😂 Erkek olduğu için organını gizleyemiyordu tabi garibim😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim Yuşa Han da aynıydı ultrasona girmeden önce tepiniyordu ultrasonda put gibi kalıyordu. Doktor dürtükleye dürtükleye zorla oynatıyordu😂 Erkek olduğu için organını gizleyemiyordu tabi garibim😂
Ahahahha yerim onu bizim kayra da usg cihazına tekme atıyprdu çek şunu der gibi 😂😂

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsın canm Gösterdi mi kendini nazlı bebiş🥰
Kızlar iyi akşamlar hepinize öncelikle nasılsınız ne var ne yok? Minikler nasıllar?
Gelelim konuya bir çoğunuz biliyor gebeyim ve minik kendini göstermemede ısrarcı yarın saat 11 de kontrolüm var 😂😂sizden dua istiyorum kendini bu sefer göstersin nolur 😂😂🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.