22+1 kontrol 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 22+1 kontrol 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,367 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 22+1 kontrol 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranın annesi
Kızlar iyi akşamlar hepinize öncelikle nasılsınız ne var ne yok? Minikler nasıllar?
Gelelim konuya bir çoğunuz biliyor gebeyim ve minik kendini göstermemede ısrarcı yarın saat 11 de kontrolüm var 😂😂sizden dua istiyorum kendini bu sefer göstersin nolur 😂😂🤲🏻
Hadi inşallah hayırlı güzel haberlerle dönersin, sağlıklı hayırlı bı evlat nasip etsin inşallah rabbim.bende birazdan randevu alcam kendime bakalım sıra varmı alabalicek miyim, doğumdan önce son kontrolüme gidecem inşallah Rabbim nasip ederse 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hadi inşallah hayırlı güzel haberlerle dönersin, sağlıklı hayırlı bı evlat nasip etsin inşallah rabbim.bende birazdan randevu alcam kendime bakalım sıra varmı alabalicek miyim, doğumdan önce son kontrolüme gidecem inşallah Rabbim nasip ederse 🤲
Oy maşallah kız doğumda az kaldı ya hemen nasıl geçti zaman maşallah süphanAllah . Amin canım amin hayırlısı olsun hepimiz için

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Biraz daha büyüsün anne aşığı oluyorlar ama kızmaya kıyamıyorsun. Ben Yuşa Han'a sinirlenince gelip sarılıp öpüyor gülmemek için zor tutuyorum kendimi 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin amin 😂
Yaaaaa ne tatlı 😍😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.