2. Sezeryan olanlar 👋🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan 2. Sezeryan olanlar 👋🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,852 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2. Sezeryan olanlar 👋🏻
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3prenses_1prens_annesi

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
2. Sezeryan olan tecrübeli annelere sorum birinci mi zor ikinci mi zor Salı günü ikinci sezeryanımı olacağım ama çok korkuyorum 😰
Bana göre birinci çünkü hiç bir fikrin yok ama ikinci o kadar rahattı ki nasıl olacak ne gibi şeyler olacak düşüncesi yok tavsiyem uyuşukluk yavaş yavaş açıldığı zaman hareket ettirmeye çalış bacaklarını bide bol bol yürü hastanede evde

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
2. Sezeryan olan tecrübeli annelere sorum birinci mi zor ikinci mi zor Salı günü ikinci sezeryanımı olacağım ama çok korkuyorum 😰
Hepside birbirinden zor😁😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3cuyu olucaam çok korkuyorum şu bir aydır aklımdan çıkmıyor dogumum

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Ben üçüncü sezaryeni oldum aslında yaşadım bu durumu ama insanların konuşmaları beni korkutuyordu bir arkadaşım vardı öldüm öldüm duruldum çok zor üçüncü felan diyordu ilk doğumda kotuydum ikinci ve üçüncü o kadar rahattı ki hastaneden geldim eve perde felan taktim koltuk altlarını felan çekip supurdum iyiydim yani hiç hissetmedim heee ama ameliyat sonuçta acısı felan mutlaka oluyor dedim ya insanlar öyle bir konuşuyordu ki sanki hiç o anı yaşamamış gibi korkudan panik atak geçirdim ameliyata girerken sonra yürümeye felan başladım Allah'ım ne kadar kolaymış felan dedim korkma bende öyle korkuyla gittim ama sıkıntısız geçti çok şükür artık hissislesiyor ameliyat yerleri bende sonraki doğumlar daha kolay oluyor

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Ben üçüncü sezaryeni oldum aslında yaşadım bu durumu ama insanların konuşmaları beni korkutuyordu bir arkadaşım vardı öldüm öldüm duruldum çok zor üçüncü felan diyordu ilk doğumda kotuydum ikinci ve üçüncü o kadar rahattı ki hastaneden geldim eve perde felan taktim koltuk altlarını felan çekip supurdum iyiydim yani hiç hissetmedim heee ama ameliyat sonuçta acısı felan mutlaka oluyor dedim ya insanlar öyle bir konuşuyordu ki sanki hiç o anı yaşamamış gibi korkudan panik atak geçirdim ameliyata girerken sonra yürümeye felan başladım Allah'ım ne kadar kolaymış felan dedim korkma bende öyle korkuyla gittim ama sıkıntısız geçti çok şükür artık hissislesiyor ameliyat yerleri bende sonraki doğumlar daha kolay oluyor
Cnm bazı insanlara baksan hiç dogurma

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel darısı bana Peki aynı yerden kesiyorlar değil mi

Tüm sayfalar yüklendi.