Sorum var 2 yaş tuvalet eğitimi

• Konbuyu başlatan Önem
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Önem tarafından oluşturulan 2 yaş tuvalet eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 510 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 yaş tuvalet eğitimi
Konbuyu başlatan Önem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan CerenEla
Ö

Önem

Guest
Kızlar oğlum 26 aylık tuvalet eğitimine başladık 5 gün oldu ama ama klozete oturunca ağlıyor yapmak istemiyor kıyafetine işiyor geceleri komple yatağa işiyor Ne yapabilirim akıl verin Bir de erkek çocuklar geç mi alışıyor tuvalete. Ben 13 14 yaşına kadar gece altıma işedim sizce bu irsi midir

esma21

Kayıtlı Üye
rank
bezini her tuvalete gotururken cikar altonda bezi kalsin benim cevremdekiler hp oyle ogretti kapinin onunde ac once sen otur yap sonra cocugunu oturt dediler o sekilde ogwttim bende korkuyprdu benimkide oyuncakli ustune klozet otuŕagi aldim severek oturdu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar oğlum 26 aylık tuvalet eğitimine başladık 5 gün oldu ama ama klozete oturunca ağlıyor yapmak istemiyor kıyafetine işiyor geceleri komple yatağa işiyor Ne yapabilirim akıl verin Bir de erkek çocuklar geç mi alışıyor tuvalete. Ben 13 14 yaşına kadar gece altıma işedim sizce bu irsi midir
Kuzum çocuklar için eğitici lavabolar klozteler var oyuncak gibi ilk başta onunla başlasan daha hoşuna gider Paşa'nın 🤭🤗

Güneşş

Kayıtlı Üye
rank
Demekki çocuk hazır değil. Altını ıslatmak ırsi midir bilmem ama çok ısrar ve baskı altında tuvalet eğitimi gören çocuklarda ileri yaşlara kadar alt ıslatma görülebiliyor. Bunların yaşanmaması için çocuğun hem fiziksel hem psikolojik olarak hazır olması gerekir. Zaten çocuk kendini belli eder.

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Irsi olup olmadığını bir haftada kesinlikle tespit edemezsin. Hemen bunu düşünme. 2 yaşta hazır olmayabilir. Bence sinirlerin bozulmadan çocuğu daha fazla ısrar ile korkutmasın yazın denemelisin. İlk etapta erkek ya da kız klozete yapmaz ki lazimliga bile korkanlar oluyorlar. Cesaret vermelisin. Gece de alıştırma kılodu giydirebilirsin. Bez değil kılodu olur ama bence bu süreç bu şekilde sıkıntılı ilerler. Anne de çocukta hazır olmalı merdivenleri desteksiz kendi inip çıkacak kasları da hazır olacak

Tüm sayfalar yüklendi.