20+3 haftada bebekde koroit pleksusda kist

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hulya21 tarafından oluşturulan 20+3 haftada bebekde koroit pleksusda kist başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,065 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 20+3 haftada bebekde koroit pleksusda kist
Konbuyu başlatan Hulya21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Grsl

Hulya21

Kayıtlı Üye
rank
Başına gelen yada bilgisi olan varmı çok endişeliyim tek olunca doğuma kadar geçer dediler bizde 3 tane sağ ve solda çok üzülüyorum gecermi geçmezse ne olur 😔 raabim kimseyi evladyl sınamasn ve şifa bekleyen bütün hastalarımıza şifa versin içinde bizede 🤲

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Bisey olmaz bebegine cnm doktorlar gozlemler onu korkma benimde kistim vardi hatta kist bebeginden buyuk demisti bana doktor ilk aylarimda

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Başına gelen yada bilgisi olan varmı çok endişeliyim tek olunca doğuma kadar geçer dediler bizde 3 tane sağ ve solda çok üzülüyorum gecermi geçmezse ne olur 😔 raabim kimseyi evladyl sınamasn ve şifa bekleyen bütün hastalarımıza şifa versin içinde bizede 🤲
Oyu yavrum kurban olurum RABBİM tez vakitte sağlığına kavuşmayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar