20 haftada suyum geldi Acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özge sahan tarafından oluşturulan 20 haftada suyum geldi Acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,288 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 20 haftada suyum geldi Acil
Konbuyu başlatan Özge sahan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burçin arslan

Özge sahan

Kayıtlı Üye
rank
20 haftada suyum geldi Bundan 1 hafta önce serklaj olmustun acilamadan dolayı Aniden gelen suyu durdurdular ama sonradan gelebiliyo dediler gelmez inşallah böyle olan var

Mlkmlk

Guest
rank
20 haftada suyum geldi Bundan 1 hafta önce serklaj olmustun acilamadan dolayı Aniden gelen suyu durdurdular ama sonradan gelebiliyo dediler gelmez inşallah böyle olan var
Bende 3 haftadır serklajliyim . Bazen benimde su gibi akıntım oluyor bende suyumun geldiğini düşünmüştüm altım baya ıslanmıştı .İlk zamanlar çok korkuyordum . Zaman ilerledikçe biraz rahatladigimi fark ettim . Rabbim bebeklerimizi korusun Bende yarın tam 20 haftalık oluyorum

Özge sahan

Kayıtlı Üye
rank
Bende 3 haftadır serklajliyim . Bazen benimde su gibi akıntım oluyor bende suyumun geldiğini düşünmüştüm altım baya ıslanmıştı .İlk zamanlar çok korkuyordum . Zaman ilerledikçe biraz rahatladigimi fark ettim . Rabbim bebeklerimizi korusun Bende yarın tam 20 haftalık oluyorum
Amin inşallah rabbim bebeklerimiza sağ salim vakti zamani geldiğinde kucağımıza aldirsin inşallah benim musluk gibiydi su ayağa dikeldigimde falan musluktan akiyo gibiydi sizindemi o kadar. çok geldi

Mlkmlk

Guest
rank
Amin inşallah rabbim bebeklerimiza sağ salim vakti zamani geldiğinde kucağımıza aldirsin inşallah benim musluk gibiydi su ayağa dikeldigimde falan musluktan akiyo gibiydi sizindemi o kadar. çok geldi
Yok benim öyle değildi . Bı anda altım islanmisti . Pijama falan ıslanmıştı . Bebeğin suyu olmadığını söylediler .test falan yapıldı .

Tüm sayfalar yüklendi.