20 haftalığa kadar olanlar ve 30 hafta sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan 20 haftalığa kadar olanlar ve 30 hafta sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,265 kez görüntülenmiş, 137 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı 20 haftalığa kadar olanlar ve 30 hafta sonrası
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 20 haftayı aşmayanları görünce hamileliği özlüyorum 30 haftayı aşanları görünce ay saçmalama begüm diyorum 😂😂😂
31 haftalıgim ama kendimi çok ağır hissediyorum her şey zorlaştı valla öyle çok kiloda almadım hamileik boyunca 4 kilo aldım bu zamna kadar işte yinede kendimi ağırlaşmış gibi hissediyorum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Sen niyeti bozmuşsun bacım
Hahahahaha ya sibel benim aklımı çelin😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tatlım tamam yeni doğan bebeği ozlede hamilelik özlenir mi yaaa 32. Hafta 😂😂😂
İşte 30 sonrasını özlemiyorum 😂😂

31 haftalıgim ama kendimi çok ağır hissediyorum her şey zorlaştı valla öyle çok kiloda almadım hamileik boyunca 4 kilo aldım bu zamna kadar işte yinede kendimi ağırlaşmış gibi hissediyorum
Ohoo aramızda manken var kızlar 😂😂 kız o ağırlaşma mı seninki yemeği fazla kaçırmışlık benim yanımda hamileliğimde 20 kilo aldım😂😂

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Hahahahaha ya sibel benim aklımı çelin😂😂

İşte 30 sonrasını özlemiyorum 😂😂
Bebişin yaşına girdi mi yakın yaş olsun 2. Yi düşünüyorsan ben mesela arayı 5 yıl açtım ve zor diğeri okullu olacak bu doğacak

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bebişin yaşına girdi mi yakın yaş olsun 2. Yi düşünüyorsan ben mesela arayı 5 yıl açtım ve zor diğeri okullu olacak bu doğacak
Aynen benimde zor nasıl olacak

Hahahahahaba valla herif 1 aydır diyarbakırda 😂😂 gelince kaçamazsam açarım o postu 😂😂
Bak dedimya o post açılır 😂😂😂

Hahahahahaba valla herif 1 aydır diyarbakırda 😂😂 gelince kaçamazsam açarım o postu 😂😂
Bak dedimya o post açılır 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar