20 haftalik 2 ci gebelik bebek haraketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan 20 haftalik 2 ci gebelik bebek haraketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,167 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 20 haftalik 2 ci gebelik bebek haraketi
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Vala iki gundur cok haraketli tam duruyor diyorum a durdu yine basliyor masallah sanirim bazen bisey oluyor ve haraketlerini cok hafif hisediyorum iki gundur cok guclu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arad

A benimde sancim oluyor aksam birkac dakikalim ve busabah kasiklarimda deilde karin bolgemde gaz sancisi sanirim kabizlik sorunu yasiyorum ztn hamile.kalmadan oncede oyle agrilarim oluyodu bazen kasiklarimda agrim oluyor ama cok hafif bebek buyudu icin heralde
Maşallah canım.masallah 🙏🤲

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Merabalar nasilsiniz benim ikinci gebelim ama bazen cok bazen haraketleri az bu gun cok hafif bu durumu yasayan varmi
Bebekler 8.9 hafdadan hareket ederler ama biz hiss etmeyiz henuz chunku cok kucuk ama 19 dan itibaren hareketi balk yuzuyor gibi hiss etdm cok shukur bazen yatyorlar bazen yuzuyorlar ne bileyim cikolata yiyerken vuruyorlar korkmayn😂InsAllah sag salim kucagniza alrsiniz

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Bebekler 8.9 hafdadan hareket ederler ama biz hiss etmeyiz henuz chunku cok kucuk ama 19 dan itibaren hareketi balk yuzuyor gibi hiss etdm cok shukur bazen yatyorlar bazen yuzuyorlar ne bileyim cikolata yiyerken vuruyorlar korkmayn😂InsAllah sag salim kucagniza alrsiniz
Amin insallah bu haftalarda gucleniyor diye yaziyor ama var haraket ama pek guclu deil daha arada

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bu aralar yine hafifledi anlayamadim giti birden cok haraketli oluyor butun gun nerdeyse haraket hisediyorum sonra azalinca insan korkuyor ablamla konustum ben hicbir zaman cok haraketlendini hisetmedim aksamlari hisediyordum counlukla dedi yani kisiden kisye deisiyor sanirim
Kesinlijle canım kişiden kişiye değişir ve hareketlerinin yavaşlaması gayet normal büyüyor ve yeri daralıyor oda hareket etmesini kısıtlıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar