20 haftalik 2 ci gebelik bebek haraketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan 20 haftalik 2 ci gebelik bebek haraketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,169 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 20 haftalik 2 ci gebelik bebek haraketi
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Vala iki gundur cok haraketli tam duruyor diyorum a durdu yine basliyor masallah sanirim bazen bisey oluyor ve haraketlerini cok hafif hisediyorum iki gundur cok guclu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arad

A benimde sancim oluyor aksam birkac dakikalim ve busabah kasiklarimda deilde karin bolgemde gaz sancisi sanirim kabizlik sorunu yasiyorum ztn hamile.kalmadan oncede oyle agrilarim oluyodu bazen kasiklarimda agrim oluyor ama cok hafif bebek buyudu icin heralde
Aynen canım ondandır aynı sorun bende de oluyor çünkü ama bende kasık ağrısı hariç rahim ağrısında oluyor çıkacak gibi ağrıyor bazen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Salikla gelsinde ben raziyim bir kaybim var cunku bunada dayanama Allah buyur hepimiz salikla alalim benim vajinal agrim da oluyor onuda sordum bebek buyudukce baski yapti icin dedi doktor ve surekli enfeksiyonum var bir ay iyidim yine basladim Allahtan pazartesi doktordayim
Yaa başın sağolsun canım rabbim sağ slaim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻. Cinsiyeti ne peki miniğin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hergun dua ediyorum keske agrim felan da olmasa bazen korkuyorum bazilari nasil rahat gebelik geciriyor cok ozeniyorum
Öyle deme camım buda senin imtihanın demek ki ben ilk gebeliğimde düşüm tehlikesi mi dersin sonea erken doğum riski mi dersin . Her hafta hastanedeydim resmen kanama yüzünden bunda yine şükür ağrı var ama kanama uok🤲🏻. Buna şükür de sende ❤️

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Öyle deme camım buda senin imtihanın demek ki ben ilk gebeliğimde düşüm tehlikesi mi dersin sonea erken doğum riski mi dersin . Her hafta hastanedeydim resmen kanama yüzünden bunda yine şükür ağrı var ama kanama uok🤲🏻. Buna şükür de sende ❤️
Doru ilk gebelimde surekli.agrim vardi ve ilerleyen aylarda kaybetim kizim olucakti sukur bu gebelimde daha rahatim ilk gebelime bakalak daha az agrim var bazen cok iyim salicakla alalim insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar