20 haftalik cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Gülderen tarafından oluşturulan 20 haftalik cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,779 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı 20 haftalik cinsiyet
Konbuyu başlatan Gülderen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Gülderen

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende Ankara tıp a gidiyorum ne tesadüf, ama yengeme orda detaylıda erkek dediler kızı oldu
Ya cevabini simdi gördüm agzindan bal damliyor ins bendede yanılmışlardır😁 Allah günlerini guzellestirsin kolaylaştırsın 😇

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ankara tip fakultesinde tam 20nci haftamda detayli ultrasonda erkek denildi.ama yanımdaki ekrandan bende bakiyodum kalp atışlarını izlerken bu arada erkekmis dedi. Detaylida bile yanilan olabiliyor mu? Bana iste organı diye gosteren olmadığı için kafam karışıyor alisverise baslamak icin netlik bekliyorum.tabiki oncede saglik😇
Cinsiyeti yeni mi ogrendin sen detaylı ultrason için 23. yada 24.haftayi bekle

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Ankara tip fakultesinde tam 20nci haftamda detayli ultrasonda erkek denildi.ama yanımdaki ekrandan bende bakiyodum kalp atışlarını izlerken bu arada erkekmis dedi. Detaylida bile yanilan olabiliyor mu? Bana iste organı diye gosteren olmadığı için kafam karışıyor alisverise baslamak icin netlik bekliyorum.tabiki oncede saglik😇
Erkektir cnm bnce detaylıda yanılma payı olmaz

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Aa bende tıp fakültesi ne gidiyorum banada erkek denildi ama sırtı hep dönük ayrintiliya bekliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar