20 haftalık hamileyim korona oldum bebeğime zararı olur mu acaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslanim♥️ tarafından oluşturulan 20 haftalık hamileyim korona oldum bebeğime zararı olur mu acaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,155 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 20 haftalık hamileyim korona oldum bebeğime zararı olur mu acaba
Konbuyu başlatan Alparslanim♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serivan olgen

Alparslanim♥️

Kayıtlı Üye
rank
20 haftalık hamileyim ve korona olduğumu öğrendim aşırı baş ağrısı ve komple kalçadan aşağı ağrı çektim acaba bebeğe zararı olur mu böyle bişey yaşayan oldumu😢

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN Rabbim yar ve yardımcınız olsun cnm

Nslhn

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcınız oldun bende 12 haftaligim koronayim sakın yemeği bırakmayın güç lazım size sarımsaklı yoğurt turşu falan yiyin kolayca geçer gider inşallah

S

Serivan olgen

Guest
20 haftalık hamileyim ve korona olduğumu öğrendim aşırı baş ağrısı ve komple kalçadan aşağı ağrı çektim acaba bebeğe zararı olur mu böyle bişey yaşayan oldumu😢
Bende oldum cnm hemde iki defa biri hamileligimin basında biride 6 7 aylıkken oldum ikiside berbattı ölümden döndüm ama hiç ilaç kullanmadım hastaneye gitmedim evde bitkisel dogal şeyler içip iyilestim cok sukur hicbirsey olmadi bebegime suan 38 haftayim sende korkma rabbim izin vermezse hic birsey ona zarar veremez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende geçen hafta atlattım 20. Haftadayiz 2 gün sıtma tuttu Ve kas ağrısı sonra öksürüğe çevirdi hala geçmedi ama ağrılar geçti çok şükür. Rabbim sağlık sıhhat versin tüm hastalara. Bol c vitamini yemeye ve su içmeye çalış geçmiş olsun...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol ayran tüketmeniz sizin ve bebeğin açısından gayet iyi olucakdır.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.