20 lik diş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan 20 lik diş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,200 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 20 lik diş
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar yirmilik dişim kabarmış ağzımı açamıyorum hicbirsey yiyemiyorum çeneme boğazıma vurdu ağrısı bebeğim emmiyor tuzlu su sirke ile gargara yaptım ağrı kesici aldım ama banamisin demiyor aranızda bişey kullanipta iyi gelen var mı 😔çok kötüyüm ağrıdan uyuyamiyorum hastaneye gitmeye de korkuyorum
Benim de çok ağrıyodu ama hiç bişey yapamadan ağrı kesicilerle geçirdim hamile değilken, dişçiden de korkuyorum, pek bişey yapılacağını sanmıyorum ara ara yine şişiyor ama allahtan ağrı yok

Hastaneye git canım o dişin bir faydası yok zaten çekilmesi lazım iki 20 lik de duruyor diş kliniğinde çalışmama rağmen cesaret edemiyorum iyice canıma tak etsin öyle çektiririm dedim kuvvetli bir ağrı kesici içmen lazım
Canım bende aynı gitmeye çok korkuyorum önce de kabariyordu ama bukadar şiddetli değildi hicbirsey yiyemiyorum ağzımı bile açamıyorum agrisindan diğer 20 lik çıktı tamamen ama sol tarafimdaki tam çıkamamış bı tarafı gömük 🤦orası da kabarmış umarım geçer geçmezse bende mecbur gidecem ağrısı durulacak gibi degil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de çok ağrıyodu ama hiç bişey yapamadan ağrı kesicilerle geçirdim hamile değilken, dişçiden de korkuyorum, pek bişey yapılacağını sanmıyorum ara ara yine şişiyor ama allahtan ağrı yok
Önce benimde öyle ara ara şişip bı iki güne iniyordu canım bende onemsemiyordum ama hiç böyle olmamıştı hangi ağrı kesici kullandın canım ismi ney

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Önce benimde öyle ara ara şişip bı iki güne iniyordu canım bende onemsemiyordum ama hiç böyle olmamıştı hangi ağrı kesici kullandın canım ismi ney
Majezik ve dolarex ikisini içiyordum ama hamile değildim emzirmede yoktu, emziriyorsan sakın içme. Çok berbat o ağrı ağladığımı bilirim Allah yardımcın olsun 🤲

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar yirmilik dişim kabarmış ağzımı açamıyorum hicbirsey yiyemiyorum çeneme boğazıma vurdu ağrısı bebeğim emmiyor tuzlu su sirke ile gargara yaptım ağrı kesici aldım ama banamisin demiyor aranızda bişey kullanipta iyi gelen var mı 😔çok kötüyüm ağrıdan uyuyamiyorum hastaneye gitmeye de korkuyorum
Çok geçmiş olsun canım benimki çıkarken hiç ağrı sızı olmadı

Tüm sayfalar yüklendi.