21.Hafta 🤗🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan 21.Hafta 🤗🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,343 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 21.Hafta 🤗🤗
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kesin ogrenirsin kuzum bize de haber ver merak ettim bebeğin cinsiyetini 😍😍
Erkek çıktı 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım detayli da 5 parmağının 5 inide görüp sayıyor doktor her detay var böbreklerinden tut kalp odaciklarina kadar cinsiyet te kesin olur bende detaylıya kadar hiçbişey almamistim detaylıda sonra alışverişe başlamıştım rabbim gönlüne göre versin
Erkek dedi doktor artık erkek bebek kıyafetleri alacağım 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım detayli da 5 parmağının 5 inide görüp sayıyor doktor her detay var böbreklerinden tut kalp odaciklarina kadar cinsiyet te kesin olur bende detaylıya kadar hiçbişey almamistim detaylıda sonra alışverişe başlamıştım rabbim gönlüne göre versin
Erkek dedi doktor artık erkek bebek kıyafetleri alacağım 😅😅
Detaylı doktorun iyiyse net söyler canım
Erkek dedi ama nasıl karnıma bastırıyor nasıl acıttı canımı bide ikidebir karnımı sallıyor sanırım bebeği döndürmeye mi çalıştı anlamadım ama bir müddet bir yere tutup bastırdı baya acıdı 😟 sonra cinsiyeti erkek dedi zaten bazı şeyler söyledi bebek için sekreter yazdı sanırım boyu falan

Tüm sayfalar yüklendi.