21 haftada Ense kalınlığı lütfen yardımcı olun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Butterflies tarafından oluşturulan 21 haftada Ense kalınlığı lütfen yardımcı olun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 712 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 21 haftada Ense kalınlığı lütfen yardımcı olun
Konbuyu başlatan Butterflies
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Butterflies

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 21 haftalık gebeyim.Bebegimin ense kalınlığı en düşük 5.83 en yüksek 6.50 ölçüldü.Daha önce ikili testte 0.66 çok düşük çıkmıştı.Amniyosentez ve DNA testi yaptırmayi düşünmüyorum.Ense kalınlığı bu derece yüksek çıkıp sağlıklı bebeği olan oldu mu . Lütfen bu durumu yaşayanlar geri dönüş yapsın.Gercekten çok tedirginiz.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 21 haftalık gebeyim.Bebegimin ense kalınlığı en düşük 5.83 en yüksek 6.50 ölçüldü.Daha önce ikili testte 0.66 çok düşük çıkmıştı.Amniyosentez ve DNA testi yaptırmayi düşünmüyorum.Ense kalınlığı bu derece yüksek çıkıp sağlıklı bebeği olan oldu mu . Lütfen bu durumu yaşayanlar geri dönüş yapsın.Gercekten çok tedirginiz.
Rabbim yardımcın olsun canm inşallah allah büyüktür

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Canım merhaba seni korkutmak istemem ben 3yil önce bebeğimi kaybettim ense kalınlığı 12 haftadan 6mL cikti ve cvs yapıldı yani oda göbekten sivi keske yatırmasaydım ama yaptırdım 4aya kadar bekledim sonuç temiz geldi ama doktor başka bir anomisi olur dediydi bence ve 4ayda ultrasyonda birsürü sıkıntılar buluntu olur dediler kac doktora gittiysem yaşamaz vesaire aldır falan artık büyümüş ben aldırmadım ve 1ay yaşadı 38 haftalık doğum ettim kuvezde kaldı direk.

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
RABBİM yar ve yardımcınız olsun Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin ALLAHIN İZNİYLE BİRŞEY ÇIKMZ SAĞ SALİM SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KAVUŞURSUN BEBEĞİNE

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar