21 haftada Ense kalınlığı testi

• Konbuyu başlatan Butterflies Mrs
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Butterflies Mrs tarafından oluşturulan 21 haftada Ense kalınlığı testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 655 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 21 haftada Ense kalınlığı testi
Konbuyu başlatan Butterflies Mrs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
B

Butterflies Mrs

Guest
Merhaba arkadaşlar 21 haftadaki ayrıntılı ultrasonda bebeğimin ense kalınlığı en düşük 5.83 çıktı en yüksek 6.50.Daha önce 11.haftada ikili testte çok düşük çıkmıştı.Doktorlar amniyosentez yaptırmami istediler ama ben gebeliği sonlandırmak istemiyorum onun için hiçbir testi kabul etmedim.Benim gibi bir durumu yaşayıp bebeği sağlıklı olan oldu mu? Lütfen bilen duyan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN Rabbim yar ve yardımcınız olsun Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin amin🤲 seni o kdr iyi anlıyorum ki bnm ikinci hamileliğimde bana zehir olmştu 9 ay boyunca ağladım Oğluma hidronefroz tanısı konuldu

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 21 haftadaki ayrıntılı ultrasonda bebeğimin ense kalınlığı en düşük 5.83 çıktı en yüksek 6.50.Daha önce 11.haftada ikili testte çok düşük çıkmıştı.Doktorlar amniyosentez yaptırmami istediler ama ben gebeliği sonlandırmak istemiyorum onun için hiçbir testi kabul etmedim.Benim gibi bir durumu yaşayıp bebeği sağlıklı olan oldu mu? Lütfen bilen duyan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Rabbim yardımcın olsun canm inşallah allah büyüktür 🤲 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar