21 haftalık hamileyim bebeyimin kolu bacakları yokmuş kimde öyle oldu

• Konbuyu başlatan İkram
  • Toplam 29 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkram tarafından oluşturulan 21 haftalık hamileyim bebeyimin kolu bacakları yokmuş kimde öyle oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,997 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 21 haftalık hamileyim bebeyimin kolu bacakları yokmuş kimde öyle oldu
Konbuyu başlatan İkram
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bahoo

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Amin ben internette izlemiştim bı belgesel de hamilelere eskiden ağrı kesici iğne yapıyorlar mis hap veriyorlarmış yabancı kadınlar bunu kullanmış ve bebeklerin kolları ve bacakları yok Muş bı çok anne bebekleri istememiş doğumda terk etmiş acaba bı ilaç mı kullandı hamile olduğunu bilmeden inşallah doktor yanilmistir rabbim yardimcisi olsun inşallah ❤️🙏
Ay ne tuaf inşallah yanilmistir 🙏🙏🙏🙏

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İlk kez duyuyorun canım inşallah yanilmislardir peritanoloji bölümüne git umarım her şey yolundadır bu zamana kadar nasıl fark etmemişler anlamadım 12 haftada tarama testinde doktor eline koluna bacağına heryerine baktı nasıl bu ana. Kadar görmemiş ler anlamadım

Melek001

Kayıtlı Üye
rank
Slm nasilicedönuk?? Benim bebegimede carpik ayak tehsisi konuldu?
Selam bebeğimin ayakları bilekten içe dönüktü cloobfoot ya da pes ekinovarus olarak geçiyor . 14 haftalıkken ilk o göründü .Sonra daha iyi bir doktora gittik ve detaylı bakılınca bir çok anomalisi olduğunu öğrendik .Sana tavsiyem iyi bir doktora git .Eğer tek problem ayakları ise sakın üzülme onun tedavisi çok kolay doğar doğmaz alcılama ile düzeliyor .

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Selam bebeğimin ayakları bilekten içe dönüktü cloobfoot ya da pes ekinovarus olarak geçiyor . 14 haftalıkken ilk o göründü .Sonra daha iyi bir doktora gittik ve detaylı bakılınca bir çok anomalisi olduğunu öğrendik .Sana tavsiyem iyi bir doktora git .Eğer tek problem ayakları ise sakın üzülme onun tedavisi çok kolay doğar doğmaz alcılama ile düzeliyor .
Slm.banada dediler evet pes ekinivarus diye.... normalde tek sorun o görunuor ama tabii korkuyoruz cunku suyum da cok 😔 bebekde insallah baska birsey yikdur.. senin bebeginde baska bisi buldularmu rabbim yardimcimiz olsun...

Melek001

Kayıtlı Üye
rank
Slm.banada dediler evet pes ekinivarus diye.... normalde tek sorun o görunuor ama tabii korkuyoruz cunku suyum da cok 😔 bebekde insallah baska birsey yikdur.. senin bebeginde baska bisi buldularmu rabbim yardimcimiz olsun...
Evet benim bebeğimde 6 parmak ,beyinde açıklık ,kollarda hareket kısıtlılığı ,böbrek yapısı olusmamisti ve aşırı büyüktü .Suyunun fazla olması biraz düşündürücü tabi tek bulgu olsaydı korkma derdim .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet benim bebeğimde 6 parmak ,beyinde açıklık ,kollarda hareket kısıtlılığı ,böbrek yapısı olusmamisti ve aşırı büyüktü .Suyunun fazla olması biraz düşündürücü tabi tek bulgu olsaydı korkma derdim .
Yine de gönlünü ferah tut ama doktorun perinatolog değilse bir de perinatologa gitmen i tavsiye ederim

Fatoşşş

Kayıtlı Üye
rank
Acil yardım edin kimde böyle sıkıntılar olmuş gitigim doktor kalmadi iki kolu iki bacağı yokmus doğuştan
S.aleykum Rabbim yardımcın olsun ama bence başka doktora görün benim oğlum 7 aylikken sözde çokta iyi bi doktor oğluma gelişimi çok geri bir böbreği sorunlu iki bacağıda kısa kafası çok küçük yüzde 80 engelli demisti hatta stres ve üzüntüdenmidir bilmiyorum erken doğum yaptım biraz daha büyüsün iyi bi doktora git inşallah bişey yoktur🤲

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yine de gönlünü ferah tut ama doktorun perinatolog değilse bir de perinatologa gitmen i tavsiye ederim
Oy rabbim sifasini versin insalllahh hic birseyi yokdur insallah rabbim buyukdur... suyumfazla ama bebekde sukur baska bisi gözukmedi saglukli dediler insallah oledir rabbim buyukdur. Benim obur cocugumdada suyum fazlaydi... bunda cenesi biraz kucuk belkinyutkunma sorunu vardir.dediler ya bakalum... bol bol dua ediorum rabbim insallah yardime eder.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar