22+4 sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 22+4 sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,302 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 22+4 sancı
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merve92m

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi akşamlar kızlar. Nasılsınız ne var ne yok?
Şimdi kayranın gebeliğinde ne çektiğimi az çok bazıları biliyor erken doğum riskim vardı sorun şu ki kayrada 27. Hafta da yaşadığım rahim ağrısını bu çocukta 2 gündür yaşıyorum anlam vermeediği. Derecede alt tarafım ağrıyor sancı giriyor, böyle sırtımdan belime ağrılar geliyor burada acilde kadın doğum yok ondan gidemiyorum. Doktor kontrolüme de var ama bu ağrılar normal mi bu çocukta abisi gibi erken gelmek için uğraşacak mı anlamadım gitti

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sen bol bol dinlen gerekirse annen gelsin yanında dursun o yardımcı olsun senin yatman gerekiyor. Salı günü de acil doktora git sabah erkenden durumu anlat sıra verirler

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Şimdi kayranın gebeliğinde ne çektiğimi az çok bazıları biliyor erken doğum riskim vardı sorun şu ki kayrada 27. Hafta da yaşadığım rahim ağrısını bu çocukta 2 gündür yaşıyorum anlam vermeediği. Derecede alt tarafım ağrıyor sancı giriyor, böyle sırtımdan belime ağrılar geliyor burada acilde kadın doğum yok ondan gidemiyorum. Doktor kontrolüme de var ama bu ağrılar normal mi bu çocukta abisi gibi erken gelmek için uğraşacak mı anlamadım gitti
Bol bol dinlen takma çok bu durumu streste yapma stres erken doğuma sebep oluyor minik inşallah zamanında gelir sanki senin hamilelik te zor geçmişti çok zorlanirsan annemlere GT ve ya o gelsin zor olur ama mecburen yapılmasi lazım dikkatli ol kontrol ne zaman?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bol bol dinlen takma çok bu durumu streste yapma stres erken doğuma sebep oluyor minik inşallah zamanında gelir sanki senin hamilelik te zor geçmişti çok zorlanirsan annemlere GT ve ya o gelsin zor olur ama mecburen yapılmasi lazım dikkatli ol kontrol ne zaman?
Kontrol ayın 10nda canım dinleniyorum ama nafile banamısın demiyor minik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen bol bol dinlen gerekirse annen gelsin yanında dursun o yardımcı olsun senin yatman gerekiyor. Salı günü de acil doktora git sabah erkenden durumu anlat sıra verirler
İnşallah mervem eşimde acilden giriş yaparız öyle kontrol ederler dedi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Aynen sıra vermezlerse mecbur öyle yapılacak 2 gün daha dişini sıksın minnak

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Ya kıyamam ya Allah yardımcın olsun inşallah canım benim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum rabbim sağlıklı hayırlı zamanında vaktinde kucağına almayı nasip etsin çevrende yokmuş kadın acil çevre illerde falan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar