22+4 sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 22+4 sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,373 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 22+4 sancı
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merve92m

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar. Nasılsınız ne var ne yok?
Şimdi kayranın gebeliğinde ne çektiğimi az çok bazıları biliyor erken doğum riskim vardı sorun şu ki kayrada 27. Hafta da yaşadığım rahim ağrısını bu çocukta 2 gündür yaşıyorum anlam vermeediği. Derecede alt tarafım ağrıyor sancı giriyor, böyle sırtımdan belime ağrılar geliyor burada acilde kadın doğum yok ondan gidemiyorum. Doktor kontrolüme de var ama bu ağrılar normal mi bu çocukta abisi gibi erken gelmek için uğraşacak mı anlamadım gitti
Allah yardımcın olsun canım bende de altıncı aydan sonra bu tür ağrılar çok oluyordu çıkacak gibi zonkluyordu🙄🙄ama genelde lavaboya gidince çok oluyordu bende

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun canım bende de altıncı aydan sonra bu tür ağrılar çok oluyordu çıkacak gibi zonkluyordu🙄🙄ama genelde lavaboya gidince çok oluyordu bende
Yok kuzu bende oturunca da çok oluyır anlamadım ya 2 gündür olması biraz korkuttu sadece anlam veremiyorum kayrada 27. Haftfa 3 saat çekmiştim sonra geçmişti sabahına kanama olmuştu direk doktora gitmiştim açılma vardı. Sancı ile ama bilmiyorum off off

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

demdem

Kayıtlı Üye
rank
@Hülya12 gülecek bisey yok yorumumda biseyin varsa bana yaz benle ugrasip ugrasip sonra ben bisey diyince olay oluyo uzak durdukca sen gelion ustume
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yarın poliklinik kapalı canım burada resmî tatil varmış

Hiççç . Hiç bir şey yok
Senin yazdina hülya güluyo bak ben bisey yapmiyorum hala benle ugrasiliyo herkeze ayni davranilsin lütfen

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzu bende oturunca da çok oluyır anlamadım ya 2 gündür olması biraz korkuttu sadece anlam veremiyorum kayrada 27. Haftfa 3 saat çekmiştim sonra geçmişti sabahına kanama olmuştu direk doktora gitmiştim açılma vardı. Sancı ile ama bilmiyorum off off
Anladım canım bi an önce doktora gitmem lazım daha öncede yasamissin erken doğumu o yüzden vakit kaybetmeden git

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
@Kayra'nın Annesi 👼🏼 canım nasılsın hala aynımı şimdi gördüm postunu iyisindir inslahh
Hala aynıyım kuzum yaa 2 gündür çekiyorum . Böyle çıkacak gibi ağrıyor sonra sızlıyor anlamadım gitti

Anladım canım bi an önce doktora gitmem lazım daha öncede yasamissin erken doğumu o yüzden vakit kaybetmeden git
Gideceğim kuzum çok sağol ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar