22+4 sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 22+4 sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,370 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 22+4 sancı
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merve92m

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kuzum rabbim sağlıklı hayırlı zamanında vaktinde kucağına almayı nasip etsin çevrende yokmuş kadın acil çevre illerde falan
Kuzu kırklarelinde genel olarak acillsrde kadın doğum yok 🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aysenurcum geçmiş olsun ayağa kalkma bol bol dinlen kuzum
Eşim yarın filan evde ya ondan rahat ederim biraz. İnşallah rahat da ederm 🤲🏻

Kuzu kırklarelinde genel olarak acillsrde kadın doğum yok 🥺🥺

Eşim yarın filan evde ya ondan rahat ederim biraz. İnşallah rahat da ederm 🤲🏻
Tüh ya aslında en olması gereken şey peki doktorunun numarası var kı ulaşsan genelde özelden doktorlar veriyor acil durumlar için danışmak için veren oluyor doktorun özel doktor mı kuzum

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar. Nasılsınız ne var ne yok?
Şimdi kayranın gebeliğinde ne çektiğimi az çok bazıları biliyor erken doğum riskim vardı sorun şu ki kayrada 27. Hafta da yaşadığım rahim ağrısını bu çocukta 2 gündür yaşıyorum anlam vermeediği. Derecede alt tarafım ağrıyor sancı giriyor, böyle sırtımdan belime ağrılar geliyor burada acilde kadın doğum yok ondan gidemiyorum. Doktor kontrolüme de var ama bu ağrılar normal mi bu çocukta abisi gibi erken gelmek için uğraşacak mı anlamadım gitti
Geçmiş olsun Ayşenurcum inşallah minik okadar aceleci davranmaz 🌸

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun Ayşenurcum inşallah minik okadar aceleci davranmaz 🌸
İnaşllah canım inşallah

Tüh ya aslında en olması gereken şey peki doktorunun numarası var kı ulaşsan genelde özelden doktorlar veriyor acil durumlar için danışmak için veren oluyor doktorun özel doktor mı kuzum
Yok kuzum ya ben sürekli gelmem diye almadım

demdem

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar. Nasılsınız ne var ne yok?
Şimdi kayranın gebeliğinde ne çektiğimi az çok bazıları biliyor erken doğum riskim vardı sorun şu ki kayrada 27. Hafta da yaşadığım rahim ağrısını bu çocukta 2 gündür yaşıyorum anlam vermeediği. Derecede alt tarafım ağrıyor sancı giriyor, böyle sırtımdan belime ağrılar geliyor burada acilde kadın doğum yok ondan gidemiyorum. Doktor kontrolüme de var ama bu ağrılar normal mi bu çocukta abisi gibi erken gelmek için uğraşacak mı anlamadım gitti
Cnm cok gecmis olsunnn hastaneye mi gitsen acava

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar