22+4 sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 22+4 sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,440 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 22+4 sancı
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merve92m

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız valla ağrıdan ölüyoeum varya. Resmen rahmimden çıkacak givi öyle bir sızlıyor ki 🥺🥺
Kıyamam canm Rabbim yardamcin olsun bitanem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan uzanıyorum canım rahmim suanlık iyi ama sancı var işte anlmadım gitti ya valla deli edecek bu çocuk beni
Ztn cinsiyetini gostermiyo bari haftasına kadar yerinde Dursun minnak ne bu acele bebiş daha çok var senin gelmene

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar. Nasılsınız ne var ne yok?
Şimdi kayranın gebeliğinde ne çektiğimi az çok bazıları biliyor erken doğum riskim vardı sorun şu ki kayrada 27. Hafta da yaşadığım rahim ağrısını bu çocukta 2 gündür yaşıyorum anlam vermeediği. Derecede alt tarafım ağrıyor sancı giriyor, böyle sırtımdan belime ağrılar geliyor burada acilde kadın doğum yok ondan gidemiyorum. Doktor kontrolüme de var ama bu ağrılar normal mi bu çocukta abisi gibi erken gelmek için uğraşacak mı anlamadım gitti
Bence bi süre fazla ayakta durma biri gelsin yardımcı olsun canım bol bol dinlenmeye çalış

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kıyamam canm Rabbim yardamcin olsun bitanem

Ztn cinsiyetini gostermiyo bari haftasına kadar yerinde Dursun minnak ne bu acele bebiş daha çok var senin gelmene
İşte teyzesi bizde anlasak. Bakalım inşallah sabaha bir şeyim kalmaz ya 🤲🏻

Bence bi süre fazla ayakta durma biri gelsin yardımcı olsun canım bol bol dinlenmeye çalış
Annem gelecek ama bu ay ne zaman bilmiyorum canım

Tüm sayfalar yüklendi.