22+4 sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 22+4 sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,413 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 22+4 sancı
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merve92m

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Aboooo demoş yandınnn😅
Niyeki🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki fenadir bak başa çıkamazsin seni suya götürür susuz getiri🤣
Hahaha yerim bendede var kiz benimkide fena hahahha aliskinim ben🤣yikilmadim ayaktayim

Benimki fenadir bak başa çıkamazsin seni suya götürür susuz getiri🤣
Hahaha yerim bendede var kiz benimkide fena hahahha aliskinim ben🤣yikilmadim ayaktayim

Valla kız emelim bende anlamdım gitti hayır bu dışarı sevdası kimden geliyor onuda anlamadım 😂😂. Şuan uzanıyorum canım oda uzandığımı anladı sanırım tekme atıp duruyor ama belim cidden çıkacak givi ağrıyor. Sen nasılsın çocuklar nasıl

O zaman enişte atsın benim o kadar gücüm yok😂😂
Ah bu bel ağrısı yokmu bı girdimi insan yataktan cikasi gelmiyor sürekli uzanıp dinlenmek geliyor insanın içinden.krndimden biliyorum ben.
Umarım fazla yorulmussun dur ondan öyle olmuştur dinlenince geçer.yoksa varya Kayra gibi okursa işin çok Zor hatta katradan daha zor geçer çünkü Kayra ilkti bu ikinci bakılması gereken çocuk olacak evde bı yandan sen bı yandan ev valla çok zor.umarim besit bı sebepten öyle olmuştur
Bizde elhamdülillah iyiyiz, ablamlardaydık biraz önce geldik otur otur belim kırıldı sanki uzanıyorum şuan,

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ah bu bel ağrısı yokmu bı girdimi insan yataktan cikasi gelmiyor sürekli uzanıp dinlenmek geliyor insanın içinden.krndimden biliyorum ben.
Umarım fazla yorulmussun dur ondan öyle olmuştur dinlenince geçer.yoksa varya Kayra gibi okursa işin çok Zor hatta katradan daha zor geçer çünkü Kayra ilkti bu ikinci bakılması gereken çocuk olacak evde bı yandan sen bı yandan ev valla çok zor.umarim besit bı sebepten öyle olmuştur
Bizde elhamdülillah iyiyiz, ablamlardaydık biraz önce geldik otur otur belim kırıldı sanki uzanıyorum şuan,
Umarım öyledir canım ya valla yıprattı bu minik beni şimdiden.

Tüm sayfalar yüklendi.