23. Haftada suyun fazla ve bebeğin kilosu 850 gram olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nergiz tarafından oluşturulan 23. Haftada suyun fazla ve bebeğin kilosu 850 gram olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,877 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 23. Haftada suyun fazla ve bebeğin kilosu 850 gram olması
Konbuyu başlatan Nergiz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gurbet

Nergiz

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 23. Haftasında doktor kilosu ve suyu fazla dedi ne yapmalıyım şekerden şüphelenmeli miyim

Emineevis

Kayıtlı Üye
rank
Şekeri kıs bendede vardı 22 haftalık Ken suyum çok fazlaydı beyaz ekmeği yerine kepek ekmeği ye kesinlikle makarna yeme şeker li şeyler yeme meyve de biraz kıs günde 1 tane ye merak etme suyun düzelir benim düzeldi 40 haftaligim şuan doğumu bekliyorum 🥰

Nergiz

Kayıtlı Üye
rank
Şekeri kıs bendede vardı 22 haftalık Ken suyum çok fazlaydı beyaz ekmeği yerine kepek ekmeği ye kesinlikle makarna yeme şeker li şeyler yeme meyve de biraz kıs günde 1 tane ye merak etme suyun düzelir benim düzeldi 40 haftaligim şuan doğumu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şekeri kıs bendede vardı 22 haftalık Ken suyum çok fazlaydı beyaz ekmeği yerine kepek ekmeği ye kesinlikle makarna yeme şeker li şeyler yeme meyve de biraz kıs günde 1 tane ye merak etme suyun düzelir benim düzeldi 40 haftaligim şuan doğumu bekliyorum 🥰
Doktor korkuttu beni sabah şeker için baktırcam

Emineevis

Kayıtlı Üye
rank
3 hafta önde olmuyor merak etme suyun fazla olduğu için doktor öyle hesaplıyor

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Korkma cnm su fazlalığından birşey olmaz ablama da demişlerdi suyun fazla karnından sıvı fln aldır die

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar