Sorum var 25+2

• Konbuyu başlatan Alyammm
  • Toplam 21 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alyammm tarafından oluşturulan 25+2 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 496 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 25+2
Konbuyu başlatan Alyammm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba sizinde bu haftalarda bebeğimiz aşırı hareketli mıydı? Yerinde durmuyor bizimki maşallah birde bel ağrısına ufakta olsa bir çözüm please😊🌸🤍
Merhaba canım benim de ilk gebeliğimde 17 haftadan sonra bebek hareketlenmişti yani o haftalarda çok hareketli değildi oğlum da öyleydi hani 24 haftadan sonra hareketlendi o da çok hareketli değildi son haftalarda daha çok hareketlenmeye başlamıştı maşallah seninki yaramaz herhalde 😁

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba sizinde bu haftalarda bebeğimiz aşırı hareketli mıydı? Yerinde durmuyor bizimki maşallah birde bel ağrısına ufakta olsa bir çözüm please😊🌸🤍
Bebeğin Bu haftalardan sonra hızla büyüme dönemine girdi. Rahmin genişliyor ve bel sinirlerine baskı yapıyor ağrı olur. Çok ayakta kalmamaya dikkat et yatarken otururken belini mutlaka destekle

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Uyurken belinin altına ince bir kırlent koy incecik olsun ama. Ben belim için özellikle aldım başka türlü idare edemiyorum özellikle geceleri uyuyamıyorum bel ağrısından belki sende de işe yarar dene bakalım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Adem de büyüdü maşallah 🧿 Hümeyra nasıl konuşmaya başladı mı
Büyüdü teyzesi 🥰 kova adam oldu ama çok aglak hiç susmuyor annesine iş yaptırmıyor
Hümeyra da anne baba Ali ade dede nene burda mama kalem gibi kelimeleri kullanıyor canım ama bu aralar herşeye ağlıyor 😒 bugün 1 buçuk yas aşısını olduk uyuyor şimdi kilosu çok az dedi hemşire 😔
Zeynep nasıl konuşmaya başladı mı oda

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Büyüdü teyzesi 🥰 kova adam oldu ama çok aglak hiç susmuyor annesine iş yaptırmıyor
Hümeyra da anne baba Ali ade dede nene burda mama kalem gibi kelimeleri kullanıyor canım ama bu aralar herşeye ağlıyor 😒 bugün 1 buçuk yas aşısını olduk uyuyor şimdi kilosu çok az dedi hemşire 😔
Zeynep nasıl konuşmaya başladı mı oda
Bizim de öyle kuzum 20 kelime filan söylüyor artık. Aşı olduktan sonra bizde huzursuzduk biraz bazen sebepsiz ağlamalar var birşey olana kadar diretiyor hatta ben diyorum minik ergen olmuş benim kızım 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.